Lursoft news

Personas dosjē – visa svarīgākā informācija par interesējošo personu tagad atrodama vienkopus

2014. gada 28. aprīlis

Lai padarītu ērtāku iespēju ikvienam uzzināt svarīgāko informāciju par fiziskām personām, Lursoft ieviesis jaunu pakalpojumu – Personas dosjē. Jaunais pakalpojums ļauj vienkopus saņemt plašu un pārbaudītu informāciju par interesējošo personu, sniedzot datus gan par tās īpašumiem, iesaisti uzņēmējdarbībā, maksātnespējām, nodrošinājumiem, kā arī saistību ar citām personām u.tml.

Personas dosjē ietver visu aktuālo, kā arī vēsturisko informāciju no publiski pieejamajiem reģistriem, tostarp no Komercreģistra, Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas, Komercķīlu, Laulāto mantisko attiecību reģistra datu bāzēm, papildus ļaujot uzzināt arī par fiziskajai personai piederošajiem ganāmpulkiem, saistītajiem uzņēmumiem, autovadītāja apliecību, paraksta paraugiem, kā arī noskaidrot publikācijas, kurās ietverti interesējošās personas dati.

Lai dati, kas pieejami par personu, būtu vēl uzskatāmāki, Personas dosjē tie apkopoti ne tikai pārskatāmās tabulās, bet arī grafikos, tādejādi varat noskaidrot, cik veiksmīgi persona līdz šim darbojusies uzņēmējdarbībā, parādot tai piederošo uzņēmumu finanšu rādītājus (apgrozījums, peļņa, darbinieku skaits), kā arī ziedojumu saņēmējus un ziedojumu apjomu.

Personas dosjē ļaus lietotājiem ieekonomēt laiku, jo tagad visa būtiskākā informācija par esošo vai potenciālo sadarbības partneri ir pieejama vienkopus tikai viena klikšķa attālumā, kā arī nodrošinās ikvienu ar plašu un uzticamu informāciju par interesējošo personu. Tādejādi turpmāk daudz vienkāršāk, ātrāk un ērtāk būs iespēja pieņemt izsvērtus un uz juridiskiem faktiem balstītus lēmumus par sadarbību ar attiecīgo cilvēku.

Lai sāktu lietot jauno pakalpojumu, atrodiet interesējošo personu un zem personas vārda un uzvārda izvēlaties izvēlni “Personas dosjē”.

Ja Jums nepieciešama papildus informācija par Personas dosjē vai citiem Lursoft pakalpojumiem, sazinieties ar mums, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.