Lursoft news

Lursoft samazina cenu ziņām par dalībniekiem

2014. gada 9. aprīlis

Lai padarītu datus par uzņēmumiem un to īpašniekiem ikvienam vēl pieejamākus, Lursoft no šodienas izziņās ievērojami samazina cenu informācijai par dalībniekiem. Līdzšinējo 1,78 EUR vietā Lursoft abonentiem turpmāk būs jāmaksā tikai 1 EUR (cena var mainīties atkarībā no lietotājiem noteiktā tarifa).

Dalībnieku saraksts ļauj iegūt informāciju par uzņēmuma kapitāldaļu turētājiem, to daļu vērtību un ieguldījumu, kā arī procentuālo sadalījumu uzņēmuma pamatkapitālā. Tāpat arī iespējams uzzināt, no kura brīža attiecīgā persona ir interesējošā uzņēmuma dalībnieks un tās pārstāvēto valsti.

Iepazīstoties ar dalībnieku sarakstu varat ne tikai pārliecināties par attiecīgā uzņēmuma īpašniekiem, bet arī turpināt padziļinātu to izpēti, iepazīstoties ar to Personas profiliem, Saistību grafiem utt.

Jau ziņots, ka marta beigās Lursoft par vairāk nekā 50% samazināja cenu Komercķīlu izziņām un tagad iepriekšējo 2,85 EUR vietā vienas Komercķīlas izziņas cena abonentiem ir 1,35 EUR.

Atgādinām, ka visizdevīgākos cenu piedāvājumus vienmēr saņem Lursoft abonenti, tādēļ, ja vēl neesat mūsu abonentu pulkā, aicinām pieteikties bezmaksas demonstrācijai, kuras laikā varēsiet uzzināt par Lursoft datu bāzu priekšrocībām un īpašajiem piedāvājumiem abonentiem. Lai pieteiktos demonstrācijai, rakstiet e-pastu uz info@lursoft.lv vai arī zvaniet pa tālruni 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*