Lursoft news

Par izmaiņām uzņēmumu dalībnieku adreses atspoguļošanā

2014. gada 7. aprīlis

Ziņojam, ka, sākot ar š.g. aprīli, pamatojoties uz Komerclikuma Pārejas noteikumu 24.punktu, LR Uzņēmumu reģistrs no Komercreģistra u.c. vestajiem reģistriem izslēdz ziņas par personas dzīvesvietas adresi. Līdz ar to Lursoft kā Uzņēmumu reģistra informācijas atkalizmantotājs turpmāk uzņēmumu un organizāciju izziņās neatspoguļos informāciju par dalībnieku (fizisko personu) adresēm.

SIA Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa: ”Gribam uzsvērt, ka par uzņēmumu dalībniekiem arī turpmāk norādīsim pārstāvības (sasniedzamības) valsti, līdz ar to saviem klientiem spēsim nodrošināt dažāda veida analītiskos pakalpojumus, piemēram, statistikas un datu atlases par ārvalstu tiešajām investīcijas Latvijas uzņēmumos, par ārvalstu investīciju plūsmas izmaiņām pašvaldībās, nozarēs utt. Vienlaikus jāteic, ka veiktās izmaiņas normatīvajos aktos ievērojami ierobežos iespēju virknei interesentu (gan valsts iestādēm, gan nevalstiskām organizācijām) vērtēt uzņēmējdarbības vides attīstības tendences un visaptveroši, objektīvi analizēt makroekonomiskos procesus valstī.”

Līdztekus Lursoft informē, ka Lursoft pastāvīgi strādā, lai saviem lietotājiem piedāvātu aizvien jaunus pakalpojumus un pilnveidotu jau esošos, tādejādi lietotājiem nodrošinot iespēju saņemt uzticamu un aktuālu informāciju, kas kalpo kā palīgs ikdienas darbā.

Patlaban Lursoft aktīvi strādā pie tā, lai jau pavisam drīz saviem klientiem piedāvātu jaunu pakalpojumu, kas atvieglos ikdienas darbu un sniegs iespēju ievērojami ieekonomēt savu laiku. Par jauno pakalpojumu informēsim jau drīzumā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*