Lursoft news

Lursoft izdod ceturkšņa žurnālu “Business Riga”

2013. gada 20. decembris

Jaunais Lursoft izdotais žurnāls «Business Riga» veltīts aktuālākajiem un nozīmīgākajiem biznesa notikumiem Latvijā un Baltijā.

Lursoft launches the new magazine «Business Riga» that is devoted to the most timely and important business events in Latvia and the Baltic States.

Lursoft издает новий журнал «Business Riga» о самых актуальных и значительных деловых событиях в Латвии и Балтии.

Lursoft, uzsākot izdot žurnālu «Business Riga», nolēmis dot savu artavu, lai vērtētu uzņēmējdarbības attīstības tendences Latvijā un analizētu to ietekmējošos faktorus. «Mēs ikdienā par maz izceļam svarīgo un vērtējam kopsakarības, par maz stāstam par mūsu sasniegumiem un lepojamies ar panākumiem. Tādēļ jaunais žurnāls, kuru izdodam angļu un krievu valodā, vienlaikus ir arī kā vēstnesis, kas objektīvā gaismā iepazīstinās pašmāju un ārvalstu uzņēmējus, potenciālos investorus, ārvalstu diplomātus, politiķus ar Latvijas uzņēmējdarbības vidi, stāstīs par veiksmīgiem uzņēmumiem, izvērtējot mūsu valsts lomu gan no ģeopolitiskā, gan sociālekonomiskā aspekta,» teic SIA Lursoft IT valdes locekle Daiga Kiopa. Tādēļ, lai uzrunātu starptautisko biznesa auditoriju, žurnāls ir pieejams Latvijas vēstniecībās, starptautiskajā lidostā Rīga, starptautiskos pasažieru dzelzceļa un avioreisos, viesnīcās un daudzviet citur.

SIA Lursoft IT valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa papildina: «Pasaules ekonomikas forums (World Economic Forum) kā vienu no draudiem pasaulei (Outlook on the Agenda 2014) min dezinformācijas pieaugumu internetā. To veicina strauji augošie sociālie tīkli, dažādu sponsoru medijiem uzspiestais redzējums par notikumiem, procesiem un lietām, kā arī citi faktori. Tomēr šai negatīvajai tendencei ir arī pretējais efekts – pieaug sabiedrības pieprasījums pēc analītiskas un pārbaudītas informācijas. Atlasīt graudus no pelavām, jeb melus no patiesības, spēj datu apstrādes speciālisti  un profesionālas redakcijas. Gan vieni, gan otri ir Lursoft IT komandā. Tas nostrādāja kā katalizators, lai sāktu izdot ekonomiska satura bilingvālu žurnālu «Business Riga», kura pirmo numuru šobrīd nododam jūsu vērtējumam.»

Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa caur jaunā žurnāla lappusēm aicina izzināt un iepazīt Latviju, rast iedvesmu jaunām idejām, nostiprināt jau esošās un veidot jaunas sadarbības saites. «Latvijas Valsts pirmais prezidents Jānis Čakste reiz teicis, ka Latvija ir par mazu, lai mēs kādreiz justos no tās noguruši. Šie vārdi ir aktuāli arī mūsdienu straujajā un dinamiskajā laikmetā. Kaut teritoriāli neliela, ģeogrāfiski un ģeopolitiski Latvija ir pasaules ceļu un iespēju krustpunkts. Kopš neatkarības atjaunošanas esam aizvien vairāk iekļāvušies pasaules ekonomiski un sociāli attīstītāko valstu saimē un no 2014. gada janvāra pievienojušies arī pasaules vadošajai valūtai – eiro,» tā S. Āboltiņa.

Business Riga cover
Business Riga 2014_01

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.