Lursoft news

Lursoft saņēmis atzinību par iniciatīvu atbildīgas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības prakses īstenošanā

2013. gada 12. decembris

Lai veicinātu Latvijas mazo uzņēmumu sociāli atbildīgu uzņēmējdarbības praksi, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Kooperatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu izstrādājusi bezmaksas pašvērtējuma rīku Atbildīga biznesa novērtējums.

Tāpat kā Ilgtspējas indeksā, arī Atbildīgā biznesa novērtējumā tiek vērtēta organizāciju un uzņēmumu atbildība pret sociālajiem, vides un ekonomiskajiem aspektiem. Šo pašvērtējuma instrumentu bez maksas divas reizes gadā varēs izmantot ikviens Latvijā reģistrēts uzņēmums.

Ikdienas darbā īstenojot caurspīdīgu uzņēmējdarbību un esot ieinteresēts paaugstināt konkurētspēju un veidot pozitīvu dialogu ar darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem, pirmajā labās prakses konkursā piedalījās arī Lursoft IT, iegūstot atzinību par atbildīgas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības prakses īstenošanu.

Atzinības rakstus par izrādīto iniciatīvu saņēma arī AmberCro, ASEIM, Benito Dream, Blue Shock Taxi, Dores Fabrika, Dream Sleep, EkoMako, Evi&Jo, Velostat, Wunderkraut Latvia un Z2B ar zīmolu Lude.

apbalvošana

Lursoft atzinība

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*