Lursoft news

Lursoft birojā aizvadīti Karjeras nedēļas pasākumi

2013. gada 11. oktobris

Šonedēļ, rosinot bērnus un jauniešus domāt par nākotnes karjeras iespējām un apzināt savas profesionālās vēlmes un iespējas, visā Latvijā norisinājās Karjeras nedēļa. Tās ietvaros Lursoft pie sevis viesos uzņēma 10. – 12.klases skolēnus, lai sniegtu ieskatu par darbu IT uzņēmumā un vēstītu, ko nozīmē būt uzņēmuma vadītājam.

Lursoft darbinieki saviem Karjeras nedēļas viesiem klāstīja, kāds ir IT nozares potenciāls, kā norisinās IT projektu izstrāde, kā arī skaidroja, kādi speciālisti nepieciešami IT uzņēmumā. Tāpat arī ciemoties Lursoft bija aicināti tie skolēni, kuri apgūst ekonomiku, mācās komerczinību klasēs ar mērķi nākotnē kļūt par ekonomistiem, uzņēmumu vadītājiem, jo viesošanas laikā Lursoft pārstāvji sniedza ieskatu informāciju pakalpojumu nozīmībā uzņēmējdarbībā.

Karjeras nedēļu sadarbībā ar pilsētu pašvaldībām, to izglītības iestādēm un uzņēmumiem kopš 2012.gada organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra. Skolēniem, studentiem un vecākiem šogad tika dota iespēja 11 Latvijas pilsētās tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, “projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesviedu, kā arī piedalīties radōšajās darbnīcās, konkursos un citās aktivitātēs.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*