Lursoft news

Uzņēmēju pieredze: tagad kavētie maksājumi tiek samaksāti jau pirms nodošanas piedziņā

2013. gada 20. augusts

Pirms neilga laika Lursoft saviem klientiem uzsāka piedāvāt jaunu rīku – Debitoru portfelis –, kas dod iespēju kreditoram ziņot par debitora nenokārtotajām saistībām vēl pirms tās ir nodotas parādu piedziņai. Tādējādi kreditors, rīkojoties savlaicīgi, var atgūt no sava parādnieka nesamaksāto summu.

Jau šobrīd kā apkopotā statistika, tā lietotāju atsauksmes rāda, ka kreditors, izmantojot jaunieviesto rīku, ir ieguvējs, jo debitori, nevēlēdamies nokļūt Kavēto maksājumu datu bāzē, nesamaksātos rēķinus apmaksā operatīvāk. SIA Global steel service pārstāve Olga Aleksandrova: “Mūsu pieredze liecina, ka Debitoru portfelis patiešām strādā. Mūsu uzņēmums reģistrēja gadu vecu parādu par ievērojamu summu, nosūtīja parādniekam sistēmas uzģenerēto vēstuli, un dažu dienu laikā pēc vēstules nosūtīšanas savā kontā jau saņēmām naudu.”

Uzņēmēju pieredze pierāda Debitoru portfeļa lietderīgumu, jo atrisina šobrīd uzņēmēju vidū tik aktuālo problēmu – izmantojot preventīvus līdzekļus, uzlabot savu debitoru maksāšanas disciplīnu.

Kavēto maksājumu datu bāzē savu sadarbības partneru un klientu kredītvēsturi var pārbaudīt ikviens interesents, jo gadījumos, kad septiņu dienu laikā pēc kavētā maksājuma reģistrēšanas Debitoru portfelī debitors saistības nenokārto, šī informācija tiek publiskota.

Tāpat ikviens var uzzināt arī par savu pārstāvēto organizāciju kavētajiem maksājumiem, kas ir reģistrēti Kavēto maksājumu datu bāzē sadaļā Mani dati.

Kā iepriekš norādīts, šie rīki uzņēmumiem, kuriem ir Lursoft Pieslēguma līgums, ir pieejami bez jebkādas papildus maksas.

Lai uzzinātu vairāk par „Kavēto maksājumu datu bāzi” un „Debitoru portfeli”, sazinieties ar Lursoft pa tālruni (+371) 67844300 vai e-pastu info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*