Lursoft news

Klientu Portfeļa Svētku monitorings – lielisks palīgs Jūsu uzņēmuma mārketinga aktivitātēs

2013. gada 19. marts

Turpinot attīstīt plašo monitoringu pakalpojumu klāstu, Klientu Portfelis izstrādājis un ieviesis Svētku monitoringu.

Piesakoties Svētku monitoringam, Klientu Portfelis Jūs informēs par klientu un sadarbības partneru dzimšanas un vārda dienām, kā arī vēstīs par sarakstiem pievienoto uzņēmumu dzimšanas dienām.

Jaunizveidotais monitorings ir lielisks palīgs, veidojot uzņēmuma mārketinga aktivitātes, jo ar tā palīdzību nepalaidīsiet garām savu klientu un sadarbības partneru nozīmīgos svētkus, kas ļaus veidot veiksmīgāku savstarpējo komunikāciju. Svētku monitorings nodrošina iespēju saņemt informāciju par monitoringam pievienotā subjekta dzimšanas vai vārda dienu jubilejas dienā vai arī trīs dienas pirms gaidāmā notikuma.

Lai sāktu izmantot Svētku monitoringu, pievienojiet to jau esošajiem sarakstiem vai arī izveidojiet jaunu sarakstu, norādot tajā uzņēmumu nosaukumus vai interesējošo fizisko personu vārdus, uzvārdus un personu kodus.

Lai uzzinātu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par jaunieviesto monitoringu vai citiem Klientu Portfeļa piedāvātajiem pakalpojumiem, aicinām sazināties ar mums pa tālruni 67844300 vai rakstot e-pastu uz info@lursoft.lv.

Papildus informācija:

Par Klientu Portfeli: https://www.klientuportfelis.lv/lv/par-klientu-portfeli

Pieteikšanās Klientu Portfeļa izmēģinājumam: https://www.klientuportfelis.lv/lv/site/signup

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*