Lursoft news

Klientu Portfelis papildinājis monitoringu klāstu ar Paziņojumiem kreditoriem, maksātnespējām, bankrotiem

2013. gada 18. marts

Attīstot monitoringa pakalpojumu klāstu, Klientu Portfelis saviem lietotājiem piedāvā jaunumu – Paziņojumi kreditoriem, maksātnespējas, bankroti.

Jaunieviestais monitorings nodrošina iespēju pirmajiem uzzināt par laikrakstā Latvijas Vēstnesis publicētajiem oficiālajiem paziņojumiem kreditoriem, kā arī maksātnespējām un bankrotiem. Izmantojot jauno monitoringa veidu, nodrošināsieties, ka savlaicīgi uzzināsiet par izmaiņām savu klientu un sadarbības partneru statusos, kas Jums dos iespēju savlaicīgi izvērtēt turpmākās sadarības iespējas ar attiecīgo personu. Piesakoties jaunajam pakalpojumam, varēsiet ieekonomēt savu laiku, jo aktuālākās sev interesējošās ziņas saņemsiet e-pastā, kā arī jaunumiem varēsiet ērti sekot līdzi interneta vietnē www.klientuportfelis.lv.

Klientu Portfelis nodrošina iespēju elektroniskā veidā monitorēt juridisko un fizisko personu statusu valsts reģistros pēc vairāk nekā 80 dažādiem parametriem, kā arī izmantot citus Klientu Portfeļa pakalpojumus, piemēram, plānotāju, iespēju izveidot un organizēt savu klientu sarakstus u.c.

Lai iepazītos ar Klientu Portfeļa piedāvātajiem pakalpojumiem, aicinām pieteikties bezmaksas demo izmēģinājumam https://www.klientuportfelis.lv/register.

Papildus informācija:

Par Klientu Portfeli: https://www.klientuportfelis.lv/lv/par-klientu-portfeli

Monitoringu pakalpojumu abonēšanas iespējas: http://www.lursoft.lv/monitorings.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*