Lursoft news

Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv tagad pieejami vēl 7 jauni izdevumi

2013. gada 20. marts

Pilnveidojot Lursoft laikrakstu bibliotēku News.lv, šogad portāla Bibliotēkas sadaļa papildināta ar sešiem jauniem reģionālajiem preses izdevumiem, kā arī interneta vietnes Vesels.lv rakstiem.

News.lv Bibliotēka regulāri tiek papildināta ar aizvien jauniem izdevumiem, lai iedzīvotājiem Latvijā un visiem interesentiem ārvalstīs ļautu ērti sekot līdzi notikumiem mūsu valstī, tostarp arī jaunumiem novados. Tādēļ News.lv Bibliotēkas sadaļā šogad iekļauti tādi reģionālie izdevumi, kā Baldones Ziņas, Ķeguma Novada Ziņas, Siguldas Novada Ziņas, Stopiņu novada izdevums Tēvzemīte, Iecavas Ziņas un Dagdas Novada Ziņas. Iepriekšminēto preses izdevumu publikācijas News.lv pieejamas ikvienam interesentam bez maksas.

Ņemot vērā, ka veselība ir viena no dzīves pamatvērtībām, par kuru nepieciešams pastāvīgi rūpēties, News.lv Bibliotēka arī papildināta ar interneta portāla vesels.lv publikācijām. Portāla raksti vēsta par veselībai un skaistumam svarīgām tēmām un ļaus ikvienam rast atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par to, kā uzlabot un pilnveidot savu veselību.

Patlaban lasītājiem Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv pieejami jau vairāk nekā 80 izdevumi, tostarp gan reģionālie, gan centrālie laikraksti, kā arī ziņu aģentūras BNS ziņas. Kopumā News.lv saviem lasītājiem piedāvā teju 5 milj.rakstu lielu publikāciju arhīvu, kas katru dienu tiek papildināts ar aizvien jaunām ziņām.

Papildus iespējai lasīt un meklēt sev interesējošo informāciju plašajā ziņu arhīvā, News.lv arī piedāvā ikvienam interesentam bez maksas publicēt savus jaunumus un rakstus sadaļā Uzņēmumu ziņas. Uzņēmumu ziņu sadaļa sniedz iespēju ikvienam uzņēmumam, iestādei uzrunāt plašāku auditoriju, vēstot par saviem produktiem, pakalpojumiem, kā arī sasniegumiem biznesā.

Iesakām arī izmantot tādas noderīgas News.lv sadaļas, kā Laikrakstu Aģents, Publicitātes Indekss un Pasākumi.

Papildus informācija:

News.lv bibliotēka: http://news.lv/library

News.lv Uzņēmumu ziņas: http://news.lv/uznemumu-zinas

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*