Lursoft news

Lursoft aicina pieteikties kampaņai “Uzslavē labu servisu! 2013”

2013. gada 21. februāris

Jau devīto gadu pēc kārtas marts Latvijā tiek pasludināts par laba servisa mēnesi, kura laikā ikvienam tiek dota iespēja uzslavēt uzņēmumus, valsts un pašvaldību iestādes.

Par uzslavētāko uzņēmumu B2B kategorijā pērn tika pasludināts Lursoft. Kā atzīst uzņēmuma valdes locekle Daiga Kiopa, piedalīšanās kampaņā sniedz iespēju rosināt darbiniekus un uzņēmumus domāt par to, kā iespējams uzlabot klientu apkalpošanas darbu, nodrošinot klientus ar labāku servisu. D. Kiopa: “Vēlamies pateikties visiem mūsu klientiem un sadarbības partneriem par augsto novērtējumu, kas iedvesmo un veicina domāt par klientu servisa līmeņa nepārtrauktu uzlabošanu.”

Dalība kampaņā ikvienam dalībniekam sniedz iespēju saliedēt darbiniekus, līdziesaistot tos servisa kvalitātes līmeņa celšanā, un mobilizēt ikvienu iesaistīties sacensībā par atzinības iegūšanu, kas apliecina uzņēmuma augsto servisa līmeni.

Kampaņā “Uzslavē labu servisu!” aicināts iesaistīties ikviens uzņēmums, kurš sniedz pakalpojumus privātām personām (B2C) vai uzņēmumiem (B2B), kā arī jebkura valsts un pašvaldības iestāde. Pieteikšanās notiek līdz 25.februārim, nosūtot interneta mājas lapā www.uzslave.lv atrodamo anketu. Kampaņas laikā apkalpošanas vietās martā tiek izvietoti kampaņas atribūti, kas pauž aicinājumu “Uzslavē labu servisu!”. Turpat norādīti arī veidi, kā jebkurš klients var uzslavēt apkalpošanu – internetā, pa Uzziņu dienesta 1188 informatīvo tālruni vai pašā apkalpošanas vietā. 12.aprīlī tiks noteiktas un paziņotas uzslavētākās iestādes un uzņēmumi.

Kampaņu veidos divas vienlīdz būtiskas sadaļas – sabiedrības uzslavas, kas tiek izteiktas visu marta mēnesi par dalībnieku, kas snieguši izcilu klientu servisu, un klientu servisa novērtējums, ko veic sadarbības partneris DIVE Latvija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas eksperti.

Marta mēnesim noslēdzoties, 12.aprīlī tiks noskaidroti Latvijas uzņēmumi un iestādes, kas sniedz izcilu klientu servisu, ko atzinīgi novērtējusi sabiedrība un eksperti caur kvalitatīvo novērtējumu. Šie uzņēmumi tiks īpaši izcelti un apbalvot ar Labsserviss.lv kvalitātes zīmi “Klienti mūs uzslavē 2013”. Un Labsserviss.lv atzinīgi novērtēs visus kampaņas dalībniekus izsniedzot atzinības diplomus par aktīvu iesaisti projektā.

Arī Lursoft jau trešo gadu pēc kārtas iesaistījies kampaņā un priecāsies par Jūsu izteikto viedokli, kas mums palīdzēs arī turpmāk uzlabot sniegto pakalpojumu un servisa kvalitāti.

Papildus informācija par kampaņu: http://uzslave.lv/

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*