Lursoft news

Atklāta pieteikšanās uz biznesa vadības simulācijas sacensībām Global Management Challenge

2012. gada 5. decembris

Ir atklāta pieteikšanās uz Global Management Challenge.

Global Management Challenge ir pasaulē lielākās biznesa vadības un stratēģijas izstrādes sacensības, kas jau ceturto gadu notiks arī Latvijā. Sacensību mērķis ir biznesa simulācijas spēles veidā ļaut dalībnieku komandām attīstīt praktiskās iemaņas un prasmes stratēģijas plānošanā un biznesa vadībā, lēmumu pieņemšanā, komandas darba plānošanā un organizēšanā, pārmaiņu vadīšanā. Mācīšanās notiek bez riska vidē un spēles gaisotnē.

Gitāna Dāvidsone, SIA O.D.A. valdes locekle: „Global Management Challenge ir ļoti praktisks un koncentrēts mācību kurss iesācējiem biznesā vai uzņēmuma vadīšanā un izaicinošs pārbaudījums jau pieredzējušiem vadītājiem. Šīs sacensības būs aizraujošas gan tiem, kas grib praksē pārbaudīt iepriekš apgūtus teorētiskus modeļus, gan arī tiem, kas biznesā vairāk paļaujas uz savu iekšējo izjūtu.”

Sacensību ietvaros dalībniekiem notiks arī klātienes semināri un tikšanās ar dažādu uzņēmējdarbības jomu Latvijas profesionāļiem, kas dalīsies savā vadības pieredzē un zināšanās.

Dalībnieku komandas 3 līdz 5 cilvēku sastāvā var pieteikties sacensībām līdz 2013.gada 4.janvārim, reģistrējoties sacensību mājas lapā www.strategija.lv. Šogad, pateicoties uzņēmuma REMPRO atbalstam, sacensībās dalību var pieteikt arī studentu komandas. Starts Global Management Challenge sacensībām Latvijā tiks dots 2013.gada 10 janvārī.

Stratēģiskās vadības sacensības Global Management Challenge saņēmušas EFMD-CEL akreditāciju par mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanu apmācībās. Akreditācija apstiprina programmas izcilību un kvalitāti dalībnieku stratēģiskās vadības prasmju attīstīšanā. Pirmoreiz Global Management Challenge norisinājās Portugālē 1980.gadā un šobrīd tās notiek vairāk nekā 35 valstīs.

Latvijā sacensības organizē SIA O.D.A. (Organization Development Academy) – personāla un organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmums – sadarbībā ar Lursoft, GatewayBaltic, portāliem IR.lv un Apollo.lv, WorkingDay Latvia, LETA.

 

Linda Krejere

GMC projekta vadītāja Latvijā

tel. 67332196, mob. 29469432

e-pasts: linda.krejere@oda.lv

www.strategija.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*