Lursoft news

Noskaidroti Latvijas veiksmīgākie uzņēmumi

2012. gada 23. novembris

Vakar, 22.novembrī, svinīgā ceremonijā tika paziņoti 2011.gada Latvijas veiksmīgākie uzņēmumi.

Šis ir jau sešpadsmitais gads, kad laikraksts Dienas bizness sadarbībā ar Lursoft publicē Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500 sarakstu. Atšķirībā no citiem gadiem, šogad nomināciju uzvarētāju izvēli noteica ne tikai uzņēmumu spēja palielināt apgrozījumu, bet arī citi faktori, tostarp uzņēmumu peļņas rādītāji, kā arī lielāks uzsvars tika likts uz vietējā kapitāla ražošanas uzņēmumiem ar eksporta potenciālu, un tika vērtēta uzņēmuma reputācija tirgū.

Balvas ieguva:

Tāpat kā citus gadus, arī šogad Lursoft pasniedza savu specbalvu, kuru šoreiz saņēma AS Lauma Fabrics. Kā skaidro Lursoft valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa, AS Lauma Fabrics balvu izpelnījies kā viens no lielākajiem reģionālajiem ražošanas uzņēmumiem, kurš nodarbina vairāk nekā 500 darbiniekus. Par uzņēmuma veiksmīgo darbību liecina arī tā finanšu rādītāji – uzņēmums šogad ieņēma TOPa 192.vietu ar 22 milj.Ls lielu apgrozījumu, kas, attiecinot pret 2010.gadu, ir pieaugums par 15%.

Pasākuma laikā Valsts ieņēmumu dienests apbalvoja 10 lielākos Latvijas nodokļu maksātājus, kuru starpā iekļuvuši arī pagājušā gada nodokļu maksātāju līderi – SIA Statoil Fuel & Retail Latvia, SIA Orlen Latvija un AS Latvenergo.

Papildus informācija:

Paziņots Latvijas lielāko uzņēmumu TOP 500: http://www.db.lv/citas-zinas/pazinots-latvijas-lielako-uznemumu-top-500-383022

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*