Lursoft news

News.lv piedāvā jaunu komunikācijas kanālu uzņēmējiem – Uzņēmumu ziņas

2012. gada 28. septembris

Lursoft laikrakstu bibliotēka – News.lv, sniedz iespēju ātri un ērti uzzināt par aktuālo Latvijā un pasaulē. Tagad News.lv pieejams jauns komunikācijas kanāls uzņēmējiem – Uzņēmumu ziņas.

News.lv piedāvā iespēju ikvienam uzņēmējam bez maksas ievietot jaunumus par savu uzņēmumu Lursoft laikrakstu bibliotēkas sadaļā Uzņēmumu ziņas. Jaunumu pievienošana ir pavisam vienkārša – reģistrējies News.lv, meklētājā, ierakstot uzņēmuma nosaukumu vai reģistrācijas numuru, sameklē savu uzņēmumu un pievieno ziņu. Ir iespēja ziņas publicēt arī automātiski, norādot RSS saiti, kā arī iespējams pievienot Twitter.com un Facebook.com. Jaunais pakalpojums sniedz lielisku iespēju informēt sabiedrību par aktualitātēm uzņēmumā, kā arī popularizēt jaunus produktus un pakalpojumus.

Lursoft laikrakstu bibliotēkā ir piekļuve vairāk kā 70 Latvijas centrālajiem un reģionālajiem izdevumiem. News.lv piedāvā kvalitatīvi izstrādātas meklēšanas iespējas, kas ļauj orientēties plašājā informācijas klāstā un viegli atrast nepieciešamos rakstus, kā arī piedāvā izmantot publicitātes indeksus, laikraksta aģentu un pasākuma kalendāru. Laikraksta aģents ļauj vienmēr būt informētam, ko par izvēlēto tēmu raksta plašsaziņas līdzekļos. Publicitātes indekss sniedz iespēju sekot līdzi personu, uzņēmumu, valsts iestāžu, nevalstisko organizāciju publicitātei un tās izmaiņām, kā arī analizēt izmaiņu cēloņus.

Jautājumu gadījumu sazinieties ar mums.

E-pasts: info@news.lv vai info@lursoft.lv

Tālr: 67844300

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.