Lursoft news

Jaunums – uzziniet pirmie par administrēšanai pieteiktajiem maksātnespējas subjektiem

2012. gada 27. septembris

Mūsdienu straujajā ikdienas ritmā, kad ir būtiski, lai Jūsu rīcībā vienmēr būtu uzticamākā un aktuālākā informācija, Klientu Portfelis piedāvā jaunu pakalpojumu – iespēju pirmajam uzzināt par administrēšanai pieteiktajiem maksātnespējas subjektiem.

Līdz šim, lai uzzinātu par gadījumiem, kad klientam vai sadarbības partnerim ir ierosināta maksātnespēja, Jums nācās gaidīt, kamēr tiesa izskata pieteikumu un pieņem lēmumu, pēc kura pieņemšanas vēl pagāja zināms laiks, līdz tiesa informēja Uzņēmumu reģistru par pasludināto maksātnespējas procesu un iecelto administratoru. Kā zināms, šis process var aizņemt pat vairākas nedēļas, taču biznesā ir būtiski, lai svarīgākā informācija Jūsu rīcībā nonāktu jau uzreiz.

Tieši tādēļ Klientu Portfelis piedāvā jaunumu – tiklīdz Maksātnespējas administrācijas mājas lapā tiks publicēta ziņa, Jūs saņemsiet paziņojumu par notikumu, ka interesējošais uzņēmums vai persona ir pieteikta kā administrēšanai vakantais maksātnespējas subjekts. Līdz ar to turpmāk varēsiet pieņemt izsvērtākus biznesa lēmumus un ievērojami samazināt savus potenciālos biznesa riskus.

Savukārt, gluži tāpat kā līdz šim, tad, kad Maksātnespējas reģistrā tiks fiksēts fakts par maksātnespējas procesa pasludināšanu un administratora iecelšanu, Klientu Portfelis par to Jums nosūtīs paziņojumu.

Klientu Portfelis ir moderns klientu pārvaldības rīks, ar kura palīdzību varat ērti monitorēt interesējošos uzņēmumus un personas dažādos valsts reģistros pēc vairāk nekā 80 dažādiem parametriem. Izmantojot Klientu Portfeļa sniegtās iespējas, varat elektroniskā veidā uzglabāt savu klientu datu bāzi, plānot tikšanās, veikt piezīmes.

Lai pieteiktos Klientu Portfeļa bezmaksas demonstrācijai vai uzzinātu atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par Klientu Portfeļa sniegtajām iespējām, aicinām sazināties ar mums pa tālruni 67844300 vai e-pastu info@lursoft.lv.

Papildus informācija:

Par Klientu Portfeli: http://www.lursoft.lv/klientu-portfelis.html

Klientu Portfelis: https://www.klientuportfelis.lv/

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*