Lursoft news

Apmeklē personāla vadības nometni “Personāla vadības izaicinājumi 2013. gadam”

2012. gada 21. septembris

Strādājiet personālvadības jomā vai vadiet uzņēmumu? Vēlaties efektīvi izmantot cilvēkresursus, ieguldot darbiniekos un noturot tos, bet trūkst ideju? Tad šī personāla vadības nometne būs domāta tieši Jums!

3. un 4. oktobrī augstskola RISEBA un „EIRO Personāls”, sadarbībā ar „iDEA HOUSE events”  aicina personāla vadītājus, speciālistus un uzņēmuma vadītājus uz atraktīvu un lietderīgu divu dienu personāla vadības nometni „Personāla vadības izaicinājumi 2013. gadam”, kurā personālvadības profesionāļi diskutēs par jaunākajām tendencēm, apskatīs izcilus piemēriem un kopā ar dalībniekiem noteiks 2013. gada izaicinājumus.

Augustā augstskola RISEBA un „EIRO Personāls” veica pētījumu, kurā tika aptaujāti vairāk kā 60 Latvijas uzņēmumu personāla vadītāji. Pētījumā likām uzsvaru uz aktuālām problēmām, galvenajām izmaiņām šajā jomā, kā arī apskatījām dažādu personālvadības tēmu aktualitāti. Kā pētījumā atklājās, aktuālākās tēmas 2013. gadam ir: sadarbības veidošana starp uzņēmuma darbiniekiem un personāla vadītāju, darbinieku svarīgāko vērtību izzināšana, darbinieku radošā potenciāla atraisīšana, kā arī tēmas, kas palīdzētu personāla vadītājam vaidot efektīvu uzņēmuma darbību.

Divu dienu nometnes „Personāla vadības izaicinājumi 2013. gadam” programma tika izstrādāta, ņemot vērā šī pētījuma rezultātus un personāla vadītāju ieteikumus. Nometne norisināsies brīvā un neformālā gaisotnē, kurā dalībniekiem tiks radīti apstākļi, lai būtu iespējams smelties jaunas idejas, motivāciju, vēlmi mainīties un mainīt. Kā arī neaizmirsīsim par pozitīvas gaisotnes nodrošināšanu, daloties pieredzē, rodot jaunas idejas un, protams,  iepazīstoties ar kolēģiem un veidojot profesionālus kontaktus. Jūs sagaidīs ne tikai personālvadības profesionāļi un treneri, bet arī pieredzējuši praktiķi.

 

Nometnes laikā Jūs sagaidīs sekojošie treniņi:

  • Iepazīšanās ar nometnes dalībniekiem, komunikācija un pieredzes apmaiņa
  • Atlase un motivācija
  • Enneagrammas – to izmantošana, praktiskie piemēri un rezultāti
  • Darbs multikulturālā vidē
  • Personāla vadības 2013. gada tendences un aktualitātes
  • Kā pārdot idejas augstākai vadībai?
  • Enerģijas plūsma uzņēmumā un savas enerģijas reģenerācija

 

Uz nometni aicinām ne tikai personāla vadītājus un speciālistus, bet arī uzņēmumu vadītājus, jo tieši vadītāji var atbalstīt konkrētas idejas un palīdzēt pareizi veidot personāla vadības politiku uzņēmumā. Atbalstot to, mēs piedāvāsim īpašu atlaidi uzņēmumiem, kuru personālvadītājs piedalās kopā ar uzņēmuma vadītāju.

http://www.risebakursi.lv/images/12-13/hr/personla%20vadbas%20izaicinjumi%202013.gadam.pdf

 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*