Lursoft news

Šodien konkursa “Ideju kauss 2011” 2.kārtas atklāšana un apmācību seminārs “Biznesa plāns”

2011. gada 13. septembris

Šodien plkst. 13:00 Biznesa augstskolas “Turība” telpās tiks atklāta konkursa “Ideju kauss 2011” 2.kārta, savukārt uzreiz pēc svinīgā pasākuma norisināsies pirmais apmācību serminārs “Biznesa plāns”.

Semināra laikā Lursoft IT Mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītāja Olīvija Spēlmane skaidros, kā un kur iegūt informāciju par tirgus dalībniekiem un kā iegūtos datus praktiski pielietot uzņēmuma attīstības plānošanā. Semināra laikā tiks aplūkoti arī praktiski piemēri, kas būs kā palīgs konkursa “Ideju kauss 2011” dalībniekiem, izstrādājot savus biznesa plānus.

Seminārā piedalīsies arī SEB Bankas Vadošais Kreditēšanas speciālists Jānis Kokoškins, kurš dalīsies praktiskajā pieredzē un sniegs ieteikumus biznesa plāna izstrādē, savukārt Biznesa augstskolas Turība docente Ieva Kalve semināra apmeklētājiem stāstīs, kā visveiksmīgāk izstrādāt savu biznesa plānu un kurām biznesa plāna sadaļām pievērst vislielāko vērību.

Lursoft jau iepriekš informēja, ka šogad “Ideju kausam 2011” tika pieteiktas teju 500 inovatīvas biznesa idejas, no kurām konkursa otrai kārtai eksperti izvirzījuši 187. Konkursa finālā nonāks 15 labākās biznesa idejas, kuru autori cīnīsies par galveno balvu – 5000 LVL un citām vērtīgām balvām.

Papildu informācija:

Ideju kauss 2011: www.idejukauss.lv

Par uzvaru konkursā „Ideju Kauss 2011” sacentīsies  187 inovatīvas biznesa idejas