Lursoft news

News.lv tagad pieejami arī portāla Pietiek.com raksti

2011. gada 31. maijs

No šā gada 30.maija Lursoft laikrakstu bibliotēkā News.lv ir pieejamas arī portāla Pietiek.com publikācijas.

Portāla Pietiek.com idejas autori ir Lato Lapsa un Agnese Margēviča, kuri projektu realizējuši, vēloties parādīt un pierādīt, ka Latvijā nav neaizskaramu personu vai tēmu.

Šobrīd News.lv pieejami vairāk nekā 60 preses izdevumi – gan reģionālie, gan centrālie –, kā arī ziņu aģentūras BNS ziņas un Latvijas pašvaldību jaunumi. News.lv piedāvā vairāk nekā 4,4 miljonu lielu rakstu arhīvu.

News.lv piedāvā ne tikai lasīt aktuālākās un arhīva publikācijas, bet arī izmantot Laikrakstu aģentu. Laikrakstu aģents ik reizi, kad kādā no rakstiem tiks pieminēts Jums interesējošais atslēgas vārds (fiziska persona, komersants, notikums, vieta u.tml.), uz Jūsu e-pastu nosūtīs paziņojumu.  Tāpat arī News.lv iespējams sekot līdzi gan personu, gan uzņēmumu un iestāžu publicitātes reitingiem, ko nodrošina News.lv Publicitātes indekss.

Pasākumu sadaļā varat uzzināt par aktuālākajiem notikumiem visā Latvijā, savukārt Karte piedāvā ērti pārskatīt interesējošā reģiona ziņas.

News.lv – lietas, vietas, viņi, viņas…

Papildu informācija:

News.lv: www.news.lv

Pietiek.com publikācijas: www.news.lv/Pietiek.com

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.