Lursoft news

Starp šogad reģistrētajiem uzņēmumiem – SIA “Kāp nost”, “Kotlete” un “Ļoti laba doma”

2011. gada 31. marts

Turpinot iepriekšējos gados aizsākto tradīciju, arī šogad, tuvojoties joku dienai, Lursoft apkopojis datus par interesantākajiem uzņēmumu un organizāciju nosaukumiem.

Lursoft datu bāzēs atrodamā informācija liecina, ka par izdomas trūkumu nevar sūdzēties ne jaunreģistrēto uzņēmumu īpašnieki, ne arī uzņēmēji, kuri savu biznesu aizsākuši pirms vairākiem gadiem. Tā, piemēram, starp šogad reģistrētajiem uzņēmumiem un biedrībām sastopami subjekti ar nosaukumiem:

Bieži vien uzņēmēji savam rūpalam dod nosaukumu, kas saistīts ar slaveniem TV raidījumiem vai kinofilmām. Piemēram, kopš 1995. gada Talsos darbojas IK “Vienkārši Marija”, savukārt 2001.gadā Rīgā reģistrēta SIA “Teletubi”, bet 2003.gadā – SIA “Deivida Duhovnija dūrainis”. Tāpat arī starp šogad dibinātajiem uzņēmumiem atrodams komersants, kura nosaukumā ietverts savulaik tik slavenā seriāla X-faili nosaukums (SIA “x-faili”), un SIA “Margoša”.

Apkopojot datus par uzņēmumu reģistrācijas tendencēm, nav pamata apgalvot, ka joku dienā tiktu reģistrēts izteikti lielāks vai mazāks komersantu skaits kā citās gada dienās. Tā, piemēram, pērn 1.aprīlī reģistrēti 36 SIA, bet dienu iepriekš – 51, savukārt 2009.gada 31.martā reģistrēti 37, bet 1.aprīlī – 42 komersanti.

Informācijai:

Šogad reģistrētie uzņēmumi un nevalstiskās organizācijas ar interesantākajiem nosaukumiem: SIA “Alutiņš”, SIA “Ananāss un šampanietis”, biedrība Atgriešanās pie dabas pirmsākumiem, Bērzu sulu biedrība, SIA “Cita cigarete”, SIA “juridiska persona”, SIA “Kāp nost”, SIA Kotlete“, SIA “Kreks peks feks”, biedrība Kustini savu, SIA “Last Hope”, SIA “Ļoti laba doma”, SIA “Mākoņu katls”, SIA “Margoša”, biedrība Nesagraujamais spēks, SIA “Padod tālāk”, SIA “Parocīgais”, SIA “Pedāļu pavēlnieks”, SIA “Pilnas rokas”, biedrība Pilsonis ar ietekmi, SIA “Rozā sapnis”, SIA “Sajūtu mednieces”, SIA “Septiņu noslēpumu serviss”, SIA “Spārnotā raķete”, SIA “Stādu Banka”, SIA “Tretjaja gruzovaja kompanija”, SIA “Uzjauc pats”, SIA “Vēja Guru”, biedrība Zivju gani.

Papildu informācija:

Kontaktu katalogs zo.lv: www.zo.lv

Lursoft datu bāzes: www.lursoft.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*