Lursoft news

Lursoft šogad plāno paplašināt pieejamo pakalpojumu klāstu

2011. gada 26. janvāris

Pagājušajā gadā Lursoft apgrozījums sastādījis 1,6 milj.latu, kas devis iespēju gadu noslēgt ar aptuveni 400 000 latu lielu peļņu, savukārt tiek plānots, ka šogad uzņēmuma apgrozījums varētu pieaugt par 25%.

Sekojot līdzi klientu vajadzībām, izstrādājam jaunus pakalpojumus

Sekojot līdzi klientu vajadzībām, Lursoft pastāvīgi strādā pie jaunu pakalpojumu ieviešanas un esošo produktu un pakalpojumu pilnveidošanas. Tā, piemēram, rūpējoties par klientu ērtībām, Lursoft izstrādājis jaunu klientu pārvaldības rīku www.klientuportfelis.lv, ar kura palīdzību iespējams ne tikai ērti pārvaldīt savu klientu sarakstus, bet arī izveidotajiem sarakstiem pievienot monitoringa pakalpojumus.

Tāpat arī šī gada laikā plānots paplašināt pieejamās informācijas klāstu no dažādiem valsts nozīmes reģistriem.

Kā zināms, ar šo gadu PVN pamatlikme ir palielināta par 1%, taču maksa par Lursoft pakalpojumu izmantošanu saglabājusies līdzšinējā apmērā. Tiesa gan, jāpiebilst, ka gadījumos, ja sadarbības partneri būs noteikuši pakalpojumu cenas paaugstinājumu, Lursoft nebūs iespējas šo pakalpojumu cenas saglabāt iepriekšējā līmenī.

Norisinās darbs pie UR informācijas sistēmas izstrādes

Pērnā gada decembrī LR Uzņēmumu reģistrs (UR) noslēdza līgumu ar “Lursoft IS” par jaunās UR informācijas sistēmas piegādi, izstrādi, ieviešanu, garantijas uzturēšanu un uzturēšanas pakalpojumu sniegšanu un datortehnikas piegādi sistēmas ekspluatācijas nodrošināšanai. Patlaban ir parakstīts līgums un norisinās darbs, lai noteiktajos termiņos paredzētie darbi tiktu izpildīti un jau šī gada 8.augustā sistēma tiktu nodota UR rīcībā.

Papildu informācija:

Noslēgts līgums par jauno Uzņēmumu reģistra informācijas sistēmu: http://www.lursoft.lv/press/2010/12/02/Noslegts-ligums-par-jauno-UR-informacijas-sistemu

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*