Lursoft news

Lursoft aicina piedalīties Ēnu dienā

2011. gada 18. janvāris

Š.g. 16.februārī jau vienpadsmito reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Junior Achievement – Latvija (JAL) organizētā Ēnu diena.

Ēnu dienā skolēni no visas Latvijas apmeklē dažādus uzņēmumus un organizācijas un uz dažām stundām kļūst par darbinieku ēnām, tādejādi iedvesmojoties jauniem dzīves mērķiem un izzinot interesējošās profesijas noslēpumus.

2010.gadā Ēnu dienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 400 uzņēmumi un organizācijas kopumā piedāvāja vairāk nekā 7 500 ēnu vakances, savukārt Ēnu dienas mājas lapā reģistrēto skolēnu skaits pieauga līdz 8 300. Patiesais dalībnieku skaits, kuri piedalījās pagājušā gada Ēnu dienā, bija vēl lielāks, jo daļa skolēnu interesējošo profesiju pārstāvjus uzrunāja individuāli. Populārākās Ēnu dienas vakances pērn bija uzņēmēji, piloti, stjuarti, politiķi, ārsti, fotogrāfi un aktieri.

Pieteikšanās Ēnu dienai ir process, kura laikā ēnas devējs konkursa kārtībā var atlasīt atbilstošākos skolēnus ēnu devēju pārstāvēto profesiju amatiem. Bieži vien uz ēnu devēja darba vietu piesakās vairāki desmiti skolēnu, tādēļ ir būtiski reģistrēt savu dalību Ēnu dienai pēc iespējas savlaicīgāk. Šogad uzņēmumi un organizācijas savu dalību Ēnu dienai var pieteikt līdz 8.februārim, savukārt skolēni – līdz 10.februārim.

Lursoft aicina uzņēmējus aktīvi iesaistīties Ēnu dienā, reģistrējoties interneta lapā www.enudiena.lv.

Papildu informācija:

Ēnu dienas mājas lapa: http://www.enudiena.lv

Par JAL: http://www.jal.lv/Lapas/Junior%20Achievement%20Latvia.aspx

Ēnu devēju reģistrēšanās: http://www.enudiena.lv/lv/enudevejiem/ienakt

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.