Lursoft news

Lursoft dalība tirdzniecības misijā uz Brazīliju

2010. gada 12. novembris

2010. gada 11. novembrī SIA “Lursoft IT” (Lursoft) ir noslēgusi līgumu Nr. L-ĀTA-10-0423 ar v/a “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta “SIA “Lursoft IT” dalība tirdzniecības misijā uz Brazīliju” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Projekta ietvaros laika posmā no 2010. gada 22. maija līdz 1. jūnijam Lursoft piedalījās tirdzniecības misijā uz Brazīliju, kuru organizēja biedrība “Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera”. Tirdzniecības misijas laikā notika gan kopējās uzņēmēju delegācijas tikšanās un biznesa semināri, gan individuālās Lursoft pārstāvja tikšanās ar potenciālajiem sadarbības partneriem Braziljā, Goijanā, Sanpaulu un Riodežaneiro. Tirdzniecības misijas rezultātā nodibināti vairāki kontakti ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

LIAA

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.