Lursoft news

Lursoft piešķirts ISO/IEC 27001:2005 sertifikāts

2010. gada 12. oktobris

Kopš 2010.gada oktobra Lursoft informācijas drošības vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši starptautiskajam standartam ISO/IEC 27001:2005, ko apliecina BM TRADA Certification Ltd izsniegtais sertifikāts.

ISO/IEC 27001:2005 standarts atspoguļo labāko praksi informācijas drošības vadībā un atbilstība šim standartam apliecina, ka Lursoft informācijas drošības sistēmai un uzņēmumam kā sadarbības partnerim var uzticēties.

ISO 27001 standarta principi:

  • informācijas konfidencialitāte – aizsardzība pret neatļautu piekļuvi;
  • informācijas savietojamība – novērst traucējošu un negribētu informācijas pārveidošanos;
  • informācijas pieejamība – nodrošināt pilnvarotajām personām ērtu pieeju informācijai un pakalpojumiem.

ISO/IEC 27001:2005 sertifikāts izsniegts šādās darbības sfērās: datorprogrammēšana; konsultēšana un saistītās darbības; datu apstrāde, uzturēšana un ar to saistītās darbības; interneta portālu darbība.

Informējam, ka 2010.gada jūnijā Lursoft kvalitātes vadības sistēma tika sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008 prasībām. Sertifikāta pamatā ir kvalitātes vadības principi, kuru mērķis ir nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus, kas atbilstu klientu vēlmēm un normatīvo aktu prasībām.

Papildu informācija:

BM TRADA Certification: http://www.bmtrada.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.