Lursoft news

Latvijas Komercbanku asociācijai reģistrēts būtisks publicitātes pieaugums

2010. gada 12. jūlijs

Pēdējos mēnešos Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) piedzīvojusi būtisku publicitātes pieaugumu, kas izskaidrojams ar LKA aktīvo līdzdalību normatīvo aktu apspriešanā.

Lursoft Laikrakstu bibliotēkas www.news.lv apkopotā informācija liecina, ka gada laikā LKA pieminēta 945 rakstos un ziņu aģentūras BNS ziņās, bet straujākais publicitātes pieaugums bijis maijā, kad, salīdzinot ar aprīli, asociācijas vārds presē un BNS ziņās pieminēts gandrīz divas reizes biežāk.

Latvijas Komercbanku asociācijas publicitāte

Maijā plašsaziņas līdzekļos tika aktualizēts jautājums par izmaiņām Maksātnespējas likumā. Atbalstu topošajām izmaiņām likumā paudusi Latvijas Kredītņēmēju apvienība, savukārt LKA izteikusi kritiku. LKA publicitātes pieaugumu maijā nodrošinājušas ne tikai asās diskusijas par izmaiņām likumā, bet arī LKA dalība jautājumā par kredītņēmēju atbalsta programmu un asociācijas izteiktās prognozes par IKP izaugsmi.

Lai arī Saeima galīgajā lasījumā vienreiz jau izmaiņas Maksātnespējas likumā ir atbalstījusi, valsts prezidents likumu neizsludināja, lūdzot likumprojektu izskatīt atkārtoti. Tā kā grozījumi Maksātnespējas likumā vēl aizvien nav pieņemti, likumsakarīgi, ka arī jūnijā LKA publicitāte turpinājusi pieaugt. Paredzams, ka jūlijā LKA vārds presē turpinās parādīties tikpat bieži kā iepriekšējos divos mēnešos, jo Lursoft laikrakstu bibliotēkas apkopotie dati liecina, ka šomēnes (līdz 12.07.) LKA pieminēta jau 30 publikācijās.

Pēdējā gada laikā LKA publicitātes zemākais punkts bijis aizvadītā gada novembrī, kad asociācijas vārds fiksēts vien 46 rakstos. Pērnā gada novembrī LKA vārds lielākoties figurē publikācijās, kas saistītas ar paziņojumiem par banku finanšu rādītājiem iepriekšējā periodā un komerciestāžu nākotnes attīstības plāniem.

Papildu informācija:

Lursoft Laikrakstu bibliotēka: www.news.lv

LKA publicitāte: http://news.lv/publicity/Latvijas-Komercbanku-asociacija

Informācija par LKA Lursoft datu bāzēs: http://company.lursoft.lv/latvijas-komercbanku-asociacija

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*