Lursoft news

Lursoft piedāvā jaunus pakalpojumus – Creditreform kredītvēsturi un Īstermiņa kredītspējas indeksu

2010. gada 7. jūlijs

Sākot ar š.g. 5. jūliju Lursoft sadarbībā ar Creditreform piedāvā divus jaunus pakalpojumus – Creditreform kredītvēsturi un Īstermiņa kredītspējas indeksu.

Jaunie pakalpojumi sniedz iespēju izvērtēt klientu un sadarbības partneru maksājumu disciplīnu iepriekšējā laika periodā, kā arī, balstoties uz Creditreform izstrādāto CrefoScore indeksu, uzzināt, kāda ir varbūtība, ka konkrētais uzņēmums nepildīs savas saistības. Tāpat arī Creditreform rekomendē ieteicamo maksimālo kredīta summu, ko var piešķirt konkrētajam uzņēmumam ar atlikto maksājumu bez garantijas.

Creditreform kredītvēsture ir lielisks palīgs, lai novērtētu iespējamos sarežģījumus, kādi var rasties, piedāvājot klientam produkciju un pakalpojumus uz pēcapmaksu, tādejādi uzņēmējam ir iespēja jau iepriekš izvērtēt, cik droši ir sadarboties ar konkrēto klientu.

Ar Creditreform kredītvēstures palīdzību Jūs varat uzzināt, vai pret konkrēto uzņēmumu Creditreform ir uzsācis parāda iekasēšanas procedūru. Gadījumā, ja parāda iekasēšana ir uzsākta, Jūs iegūsiet informāciju par inkasso lietas saņemšanas datumu, parāda summu un maksāšanas ilgumu.

Creditreform piedāvā arī juridisku personu Īstermiņa kredītspējas indeksu, ar kura palīdzību Jūs varat uzzināt interesējošā uzņēmuma:

  • saistību neizpildes varbūtības risku;
  • ieteicamo maksimālo kredītu vienam darījumam ar atlikto maksājumu uz vienu mēnesi bez garantijas;
  • riska klasi;
  • vietu starp Komercreģistra uzņēmumiem.

Lai izvērtētu savus klientus un sadarbības partnerus, Lursoft rekomendē izmantot arī BaltRisk kredītvēsturi un ARCIS Balto grāmatu, savukārt, lai novērtētu Lietuvas uzņēmumu kredītspēju, tiek piedāvāta iespēja saņemt Creditinfo Lietuva Kredītspējas atskaites.

Pakalpojumi pieejami Lursoft abonentiem, kā arī internetbanku AS “Swedbank”, AS “SEB Banka”, AS “Norvik Banka”, Nordea banka, AS “Latvijas Krājbanka un AS “Parex banka” lietotājiem.

Papildu informācija:

Creditreform kredītvēsture: http://www.lursoft.lv/Creditreform_kreditvesture.html

Creditreform kredītvēstures paraugs: http://www.lursoft.lv/Creditreform_paraugs.html

Īstermiņa kredītspējas indeksa paraugs: http://www.lursoft.lv/CrefoScore_paraugs.html

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*