Lursoft news

Piesaki savu biznesa ideju konkuram “Ideju kauss 2010”

2010. gada 17. jūnijs

Piesaki savu biznesa ideju konkursam “Ideju kauss 2010” un iegūsti iespēju apmeklēt izglītojušus seminārus, saņemt individuālas konsultācijas biznesa plāna izstrādē un laimēt balvas, kas palīdzēs biznesa plānu realizēt dzīvē.

Šis ir jau ceturtais gads, kad norisinās inovatīvo biznesa ideju konkurss „Ideju kauss”, kas dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājiem realizēt savu biznesa ideju un iegūt biznesa uzsākšanai nepieciešamās zināšanas, kontaktus un finansējumu. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un tādējādi sekmēt Latvijas ekonomikas atkopšanos un izaugsmi, kā arī dot iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam piepildīt savu sapni.

Projekta ietvaros jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kurš ir vecāks par 18 gadiem, līdz 31.jūlijam var iesniegt savu biznesa ideju un saņemt pieredzes bagātas un kompetentas žūrijas novērtējumu. Dalībniekiem, kas būs izturējuši konkursa 1.kārtu, tiks dota iespēja piedalīties izglītojošos semināros par biznesa organizēšanu un vadīšanu. Konkursa noslēgumā tiks noskaidrota labākā biznesa ideja, kas saņems vērtīgu naudas balvu idejas realizēšanai.

Ikviens interesents ir aicināts no 15. jūnija apmeklēt Ideju kausa 2010 mājas lapu – www.idejukauss.lv, iepazīties ar konkursa nolikumu un ideju iesniegšanas kārtību.

Šī gada konkursa naudas balvu fonds sastāda 10 000 latu. Pirmā vieta saņems 5000 latu, 2. vieta – 3000 latu, 3.vieta – 1000 latu, nominācija „Inovatīva eko-inovācijas ideja” – 1000 latu. Finālisti saņems arī specbalvas no “Red Bull”, SIA “Lursoft”, Piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts”, Multilingua valodu centra u.c.

Konkursu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar rīkotājpartneri – RTU Studentu parlamentu.

Ideju kauss

Papildu informācija:

“Ideju kauss 2010”: http://www.idejukauss.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*