Lursoft news

Latvenergo publicitāte – mainīga

2010. gada 18. jūnijs

Šonedēļ plašsaziņu līdzekļu jaunumu apskatos kā viena no galvenajām ziņām tiek saistīta ar VAS “Latvenergo”. Jau 15.jūnijā medijos izskanēja ziņa par KNAB veikto kratīšanu “Latvenergo” vadītāju darba vietās, bet drīz vien informācija tika papildināta ar ziņu, ka par kukuļņemšanu un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju aizturētas septiņas personas.

Latvenergo publicitāte

Kā liecina “Lursoft” veidotajā portālā www.news.lv apkopotā statistika, pēdējā gada laikā uzņēmums portāla publikācijās pieminēts 2 943 reizes. Līdz šim vērojams, ka “Latvenergo” publicitāte bijusi viļņveidīga – atsevišķos periodos tā gan pieaugusi, gan kritusies.

Straujākais publicitātes kāpums bijis februāra mēnesī, kad, uzņēmums minēts 306 rakstos, kas, salīdzinot ar janvāri, ir par 88 publikācijām vairāk.

Februārī publicitāte palielinājusies, jo plašsaziņas līdzekļos tika apspriesta ziņa par “Latvenergo” TEC-2 rekonstrukcijas otro kārtu, kā arī daudz tika rakstīts par “Latvenergo” ieviestajām norēķinu dāvanu kartēm, kuras saņemt varēja trūcīgās personas un ģimenes. Šajā pat laikā arī uzņēmums nāca klajā ar jaunumu – videi draudzīgu norēķinu veidu – klienta karti, kura aizstāja līdz šim praktizēto kvīšu sistēmu.

Arī martā uzņēmums spējis saglabāt augstu publicitāti, un to pat palielināt. Martā vēl aizvien presē apskatītas ziņas par TEC-2 otrās kārtas rekonstrukciju, ko par 360 miljoniem eiro uzticēts veikt Turcijas kompānijai, kā arī “Sadales tīkls” prasību regulatoram par 19,4% palielināt elektroenerģijas sadales tarifu. Gada sākumā Ceturtās atmodas tautas armijas pārstāvis Neo uzsāka publiskot valsts iestāžu amatpersonu atalgojumus, tajā skaitā arī VAS “Latvenergo”, kas izsauca plašas diskusijas sabiedrībā.

Šomēnes (līdz 18.jūnijam) “Latvenergo” pieminēts 244 rakstos, kas jau ir par 24 publikācijām vairāk kā maija mēnesī kopumā. Tā kā notikumi ap “Latvenergo” lietu vēl turpinās, paredzams, ka jūnijā publikāciju skaits vēl būtiski pieaugs.

* dati uz 18.06.2010.

 

Papildu informācija:

Lursoft Laikrakstu bibliotēka: www.news.lv

Publicitātes indekss: http://news.lv/publicity

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*