Lursoft news

Lursoft datu bāzes bez līguma pieejamas arī Parex internetbankas lietotājiem

2010. gada 18. marts

Lursoft IT Parex internetbankas lietotājiem piedāvā Lursoft pakalpojumu saņemšanai pieslēgties ar bankas piešķirtajām parolēm.

Ja esat Parex internetbankas lietotājs, turpmāk Lursoft pakalpojumus varat saņemt, maksājot par tiem ar internetbankas starpniecību. Izmantojot Parex internetbanku, vajadzīgos pakalpojumus iespējams saņemt uzreiz, jo nav nepieciešams slēgt līgumu ar Lursoft, tādēļ tas ir īpaši izdevīgi gadījumos, ja Lursoft pakalpojumus neizmantojat regulāri.

Parex internetbankas lietotājiem tiek nodrošināta pieeja visām Lursoft datu bāzēm un pakalpojumiem. Lietotājs var saņemt Lursoft datu apstrādes pakalpojumus par Latvijas un citu Eiropas valstu uzņēmumiem, kā arī izmantot Laikrakstu bibliotēku www.news.lv, kurā pieejamas Latvijas centrālo un reģionālo laikrakstu publikācijas.

Parex internetbankas lietotājiem tiek piedāvāts pakalpojums”Mani dati valsts reģistros”. Pakalpojuma ietvaros lietotājs bez maksas var pārbaudīt savus datus dažādos valsts reģistros, piemēram, iegūt informāciju par savām neapmaksātajām soda kvītīm un uzkrātajiem soda punktiem, kas fiksēti CSDD reģistros, pārbaudīt datus par sev piederošajiem transporta līdzekļiem, nederīgajiem – anulētajiem personas dokumentiem u.c.

Lursoft pakalpojumi pieejami arī AS “Swedbank”, AS “SEB Banka”, AS “Norvik Banka”, Nordea banka, AS “Latvijas Krājbanka” lietotājiem.

Vairāk par pakalpojumiem varat uzzināt, zvanot uz Lursoft Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 67844300 vai sūtot e-pastu uz info@lursoft.lv.

 

Papildu informācija:

Internetbanku lietotājiem: http://www.lursoft.lv/lv/internetbanku_lietotajiem.html

Pakalpojumu cenas: http://www.lursoft.lv/cenas.html

Mani dati valsts reģistros: http://www.lursoft.lv/mani_dati_registros.html

 

Informāciju sagatavoja:
Indra Jansone,
SIA Lursoft IT web redaktore
tālr. 67844293, e-pasts: indra@lursoft.lv

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.