Lursoft news

Lursoft aicina apmeklēt izstādi biznesa dienas “Vidzeme 2009”

2009. gada 7. maijs

07.05.2009. Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Valmieras nodaļa š.g. 8. un 9.maijā Valmierā organizē ikgadējo uzņēmējdarbības izstādi – biznesa dienas “Vidzeme 2009”, kas notiks Valmieras kultūras centrā Valmierā, Rīgas ielā 10.

Šogad izstādē piedalīsies arī uzņēmums SIA “Lursoft IT” (Lursoft). Lursoft datu bāzes ir lielisks palīgs ikvienam uzņēmējam, lai laicīgi spētu izvērtēt savus klientus, sadarbības partnerus un konkurentus. Šobrīd uzņēmējam ir jābūt gatavam ātri reaģēt uz visa veida izmaiņām uzņēmumā un jau iepriekš izvērtēt uzņēmējdarbības riskus.

Esat laipni aicināti izstādes biznesa dienas “Vidzeme 2009” ietvaros apmeklēt Lursoft stendu! Mūsu darbinieki sniegs Jums individuālu konsultāciju par to, kā savā ikdienas darbā efektīvi un operatīvi varat izmantot Lursoft piedāvātos pakalpojumus. Izstādē ikviens interesents tiks informēts par jaunākajiem Lursoft pakalpojumiem, kā arī par pakalpojumu saņemšanas veidiem.

Tāpat jau vairāk kā 16 gadus Lursoft ir izstrādājis un attīstījis grāmatvedības datorprogrammu “Grāls”, kas ir vadības un finanšu uzskaites sistēma ar integrētu algu, pamatlīdzekļu un noliktavas uzskaiti. Tā nodrošina pilnīgu uzņēmuma grāmatvedības uzskaiti atbilstoši jaunākajām LR likumdošanas prasībām. Ikvienam būs iespēja saņemt detalizētu izklāstu par sistēmas iespējām, kā arī bezmaksas demonstrāciju.

LTRK rīkotajā izstādē apmeklētāji varēs piedalīties seminārā par aktuāliem uzņēmējdarbības atbalsta jautājumiem „Uzņēmējdarbības konkurētspējas palielināšana un attīstības iespējas Valmieras pilsētā un reģionā”, kā arī apmeklēt amatnieku tirdziņu, kur jebkurai gaumei varēs atrast preces – mājai, dārzam, veselīgai un fiziski aktīvai atpūtai.

Papildus informācija:

Lursoft datu bāzes: www.lursoft.lv

Grāmatvedības programma “Grāls”: www.grals.lv

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera: www.chamber.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*