Lursoft news

“Lursoft IT” lietotājiem pieejams Igaunijas uzņēmumu gada pārskatu monitorings

2024. gada 9. jūlijs

“Lursoft IT” turpina paplašināt monitoringa lietotājiem pieejamo pakalpojumu klāstu, ieviešot arī Igaunijas uzņēmumu gada pārskatu monitoringu.

Monitoringu klāsts papildināts, jo aizvien vairāk uzņēmēju izvēlas paplašināt savu darbību, attīstot biznesu arī kaimiņvalstīs. Tāpēc “Lursoft IT” saviem lietotājiem piedāvā plašu informāciju ne tikai par Latvijas uzņēmumiem, bet arī Igaunijā un Lietuvā reģistrētajiem komersantiem, vienlaikus sniedzot iespēju uzraudzīt savus Igaunijā reģistrētos partnerus, klientus un konkurentus ar monitoringa starpniecību. Monitoringa sistēmas “Klientu portfelis” lietotājiem jau pieejama iespēja automatizēti sekot līdzi Igaunijas uzņēmumu:

  • Reģistrācijas datu izmaiņām (piemēram, mainīts uzņēmuma nosaukums, juridiskā adrese vai uzņēmējdarbības forma);
  • Reģistrācijai PVN reģistrā vai izslēgšanai no tā;
  • Likvidācijai;
  • Pārstāvju (paraksttiesīgo personu), partneru (īpašnieku) un patieso labuma guvēju izmaiņām.

Tagad Igaunijas uzņēmumu reģistra monitoringu “Lursoft IT” paplašinājis ar Igaunijas uzņēmumu gada pārskatu monitoringu, kas ļauj saņemt informāciju, ja interesējošais Igaunijas uzņēmums ir iesniedzis gada pārskatu. Ja uzņēmums būs iesniedzis gada pārskatu, saņemsiet par to paziņojumu savā e-pastā ar saiti, kas ļaus iepazīties ar konkrētā Igaunijas uzņēmuma jaunākajiem finanšu datiem.

Igaunijas uzņēmumu monitorings ļauj ikvienam, kuram jau ir klienti/ piegādātāji Igaunijā vai arī tikai tiek plānota attīstība kaimiņvalstī, iegūt lielākas uzraudzības iespējas, lai varētu operatīvāk pieņemt biznesa lēmumus.

Informācija par Igaunijas uzņēmumu iesniegtajiem gada pārskatiem tiek aktualizēta reizi mēnesī.

Vēlies attīstīt savu biznesu Baltijas valstīs? Tev noderēs:

  • Uzņēmumu izziņas tiešsaistē, kas ļauj iegūt objektīvu informāciju par klienta/ piegādātāja statusu, finansēm, īpašniekiem, vadītājiem.
  • Ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas un Igaunijas uzņēmumu datu ielādes grāmatvedības, CRM, noliktavu uzskaites u.c. sistēmās, izmantojot Lursoft IT API.
  • Datu atlase par Lietuvā un Igaunijā reģistrētajiem uzņēmumiem, kas nodrošinās iespēju gan izpētīt esošo tirgus situāciju, gan labāk iepazīt savus konkurentus kaimiņvalstīs un arī atlasīt potenciālos klientus Lietuvā un Igaunijā, veicot atlasi pēc dažādiem atlases kritērijiem – nozare, finanšu dati, darbinieku skaits, atrašanās vieta u.c.

Lai uzzinātu, kā sākt izmantot Igaunijas uzņēmumu monitoringu, kā arī par citiem pakalpojumiem, kas palīdzēs attīstīt sabu biznesu Baltijas valstīs, aicinām sazināties ar savu “Lursoft IT” klientu konsultantu vai Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot pa tālruni 67844300.

Foto: Canva.com

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*