Lursoft semināri

04.07. Uzņēmēju rīts: Biznesa procesu efektivizācija mazajos uzņēmumos, izmantojot ES finansējumu digitalizācijai 5000 EUR apmērā

2024. gada 25. jūnijs

Viens no ierobežotākajiem resursiem biznesā ir laiks –  gan uzņēmēja, gan darbinieku un klientu. Konkurētspējas un izaugsmes nodrošināšanai nepietiek tikai ar ražošanas robotizāciju vai automatizāciju, pienācis laiks uzņēmuma biznesu procesu digitalizācijai!

Efektivizācija nav tikai lielo uzņēmumu priekšrocība. Mikro un mazajiem uzņēmumiem, kam finanšu un cilvēkresursi ir ierobežoti, īstenot digitālo transformācija ir vēl nozīmīgāk.

Viens no digitālizācijas virzieniem ir efektivizēt darbu ar klientu un sadarbības partneru datiem, tajā skaitā to risku izvērtēšanu un uzraudzību. Seminārā pārrunāsim iespējas automatizēt klientu maksātspējas un sankciju risku uzraudzību, izmantojot jau gatavu tehnoloģisko risinājumus. “Lursoft IT” pārstāve Līga Lūse-Zambare iepazīstinās arī ar iespējām Baltijas uzņēmumu un adrešu datu integrācijai gan pārdošanas platformās – internetveikalos un aplikācijās, – gan grāmatvedības, CRM un citās iekšējās sistēmās.

Par ES finansējuma piesaisti – LIAA grantu līdz 5000 EUR mikro un mazajiem uzņēmumiem un ALTUM aizdevumu ar kapitāla atlaidi – pastāstīs Latvijas IT klastera Eiropas Digitālās inovācijas centra projektu vadītāja Ilze Raudiņa. Seminārā uzzināsiet, kādi uzņēmumi var pieteikties atbalsta programmām un kādi ir uzņēmumu izslēgšanas kritēriji. Gūsiet arī ieskatu par soļiem ceļā uz biznesa procesu digitalizāciju, izmantojot atbalsta mehānismus, un to, kā Eiropas Digitālās inovācijas centrs var palīdzēt šajā procesā.

Dalība “Lursoft IT” tiešsaistes pasākumā “Uzņēmēju rīts” – bez maksas.

SEMINĀRU VADA:

Ilze Raudiņa, Latvijas IT klastera Eiropas Digitālās inovācijas centra  projektu vadītāja
Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Informācijas pakalpojumu nodaļas vadītāja

NORISES LAIKS: 04.07.2024. no plkst. 10.00 līdz 11.30
NORISES VIETA: video tiešraide (MS Teams)

Piekļuve dalībai seminārā tiks nosūtīta dienu pirms semināra uz norādīto e-pasta adresi.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 3. jūlijam

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*