Lursoft news

Visi Baltijas valstu uzņēmumi tagad atrodami vienotā Lursoft meklētājā!

2024. gada 5. marts

Lursoft paplašinājis uzņēmumu meklēšanas iespējas, tagad sniedzot iespēju vienotā datu bāzē meklēt ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā reģistrētos uzņēmumus. Papildu tam, Lursoft meklētājs paver iespējas meklēt ne tikai Baltijā reģistrētos uzņēmumus, bet arī adreses, tādējādi arī ļaujot ērti pārskatīt visus attiecīgajā Latvijas, Lietuvas vai Igaunijas adresē reģistrētos uzņēmumus.

Vienotas visu Baltijas valstu uzņēmumu un adrešu meklēšanas iespējas Lursoft ieviesis, analizējot pakalpojumu lietotāju paradumus un vajadzības. “Aizvien vairāk uzņēmēju paplašina savu darbību arī ārpus Latvijas robežām un biežākā izvēle ir sadarbība ar uzņēmumiem tuvākajās kaimiņvalstīs, tāpēc ir būtiski, lai visa svarīgākā informācija par Baltijas uzņēmumiem būtu pieejama vienuviet un ērti pārskatāma,” uzsver Lursoft Pārdošanas daļas vadītāja Līga Lūse-Zambare, piebilstot, ka iepriekš informāciju sadarbības partneru izpētei bija jāmeklē atsevišķās datu bāzēs, bet tagad tā pieejama viena klikšķa attālumā, padarot uzņēmēju ikdienas darbu ievērojami ērtāku.

Kādi ir lietotāju ieguvumi no Lursoft ieviestā vienotā Baltijas uzņēmumu meklētāja?

  • Visa informācija par Baltijas uzņēmumiem pieejama vienuviet;
  • Pārskatāmi un vienoti atainoti meklēšanas rezultāti;
  • Piekļuve informācijai gan par aktīvajiem, gan arī likvidētajiem Baltijas uzņēmumiem, ļaujot meklēšanas rezultātus filtrēt;
  • Iespēja ērti iegūt plašāku informāciju par interesējošo uzņēmumu;
  • Ietaupīts laiks un resursi;
  • Uzticami dati no pirmavotiem.

Lursoft meklētājā, papildu visiem Latvijas uzņēmumiem, pieejama informācija par vairāk nekā 504 tūkstošiem Lietuvas un teju 378 tūkstošiem Igaunijas uzņēmumu.

Lursoft Baltijas valstu uzņēmumu meklētāja rezultāti tiek atainoti pārskatāmi un strukturēti, ļaujot ērti meklēt Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumus un pārbaudīt to juridisko statusu un citu biznesa lēmumu pieņemšanai svarīgu informāciju. Tomēr plašākai tirgus analīzei, konkurentu izpētei, kā arī potenciālo klientu datu bāzes izveidei Lursoft iesaka izmantot Datu atlasi, ko iespējams pielāgot jebkuras nozares uzņēmumu vajadzībām, ņemot vērā gan klientu loku, gan attīstības ieceres, darbības mērogu un citus nosacījumus.

Par datu atlases iespējām aicinām sazināties ar savu Lursoft Klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft vai zvanot pa tālruni 67844292

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*