Blog

TOP 100 straujāk augošie uzņēmumi Latvijā 2022. gadā

2023. gada 7. novembris

Aizvadītajā gadā TOP 100 straujāk augošie uzņēmumi kopā apgrozījuši 710,13 milj. EUR. Salīdzinot ar gadu iepriekš, pērn šo uzņēmumu kopējais apgrozījums palielinājies par 129,95%, liecina Lursoft pētījuma dati.

Lursoft pēta, kuriem uzņēmumiem pēdējo gadu laikā izdevies visstraujāk kāpināt savu izaugsmi, analizējot datus par to nozarēm un reģioniem.

TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu sarakstā uzņēmumi sarindoti pēc lielākā apgrozījuma pieauguma pret 2020.gadu. Lai uzņēmums tiktu iekļauts TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu sarakstā, tam jāatbilst vairākiem kritērijiem:

  • Rentabilitātes koeficientam jābūt lielākam par 4;
  • Uzņēmumam jābūt pozitīvam pašu kapitālam;
  • Laika posmā no 2020.gada līdz 2022.gadam tas strādājis ar peļņu;
  • Uzņēmums ir PVN maksātājs;
  • Uzņēmumam nav reģistrēts maksātnespējas process;
  • Uzņēmumam ir aktīvas amatpersonas.

Straujāk augošais uzņēmums – “Tolmets Kurzeme”

TOP 100 straujāk augošie uzņēmumi pārstāv visus Latvijas reģionus, ar darba vietām 2022. gadā nodrošinot 1677 darbiniekus. Salīdzinot ar 2020. gadu, šajos uzņēmumos nodarbināto skaits audzis trīs reizes. Lursoft izpētījis, ka atsevišķos uzņēmumos darbinieku skaits pērn pārsniedzis pat 100 strādājošos. To vidū ir straujāk augošo uzņēmumu saraksta 4. vietā esošais SIA “Innovative Travel Solutions” (246 darbinieki) un SIA “TheSoul Studio Latvia” (118 darbinieki), kas ierindojies topa 5. pozīcijā. Vairāk nekā 100 darbinieki 2022. gadā bijuši arī IT nozarē strādājošajam AS “Discover Car Hire” (120 darbinieki).

Kopējais TOP 100 uzņēmumu apgrozījums 2022. gadā sasniedzis 710,13 milj. EUR, bet peļņa pēc nodokļiem – 92,7 milj. EUR. Apkopotie dati atklāj, ka TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu apgrozījums aptver plašu amplitūdu – no 0,78 milj. EUR līdz pat 76,29 milj. EUR.  Augstāko apgrozījumu no topā iekļuvušajiem uzņēmumiem pērn sasniedzis elektronisko cigarešu šķidrumu ražotājs, importētājs un vairumtirgotājs SIA “Pro Vape”. Pēdējā gada laikā vien SIA “Pro Vape” apgrozījums palielinājies par 93,06%, savukārt, attiecinot pret 2020. gadu, apgrozījuma pieaugums sasniedzis 598,23%. Šādu strauju pieaugumu nodrošinājis pieaugošais pieprasījums pēc uzņēmuma ražotās un importētās produkcijas. SIA “Pro Vape” ir vietējā kapitāla uzņēmums, kura patiesie labuma guvēji ir Mārtiņš Jamonts un Edžus Picka. Jānorāda, ka no visām straujāk augošo uzņēmumu TOP 100 sarakstā iekļuvušajām kompānijām lielākajai daļai, t.i., 78 uzņēmumiem, patiesie labuma guvēji ir no Latvijas.

TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu sarakstā esošie uzņēmumi pārstāv dažādas nozares, tomēr skaitliski visvairāk sarakstā, kopumā ar 25 uzņēmumiem, pārstāvēta tirdzniecība. To vidū ir arī straujāk augošais uzņēmums Latvijā – SIA “TOLMETS KURZEME”.

2017. gadā dibinātais Liepājas uzņēmums 2022. gadā palielinājis apgrozījumu līdz 15,74 milj. EUR, savukārt tā peļņa pēc nodokļu nomaksas augusi līdz 1,59 milj. EUR. Lursoft apkopotie dati atklāj, ka SIA “TOLMETS KURZEME” apgrozījums kopš 2020. gada audzis vairāk nekā 107 reizes, bet peļņa pieaugusi teju 42 reizes. Vienlaikus šogad uzņēmuma vadība paredz produkcijas realizācijas esošā apjoma samazināšanos, kas saistīts ar globālās pasaules ekonomikas pasliktināšanos. Tā rezultātā sagaidāms izejvielu tirgus kritums, kas tieši varētu ietekmēt metāllūžņu nozari. Iesniegtajā vadības ziņojumā SIA “TOLMETS KURZEME” norādījis, ka 2023. gadu, optimizējot izdevumus, uzņēmums varētu noslēgt ar nelielu peļņu.

Pagājušajā gadā SIA “TOLMETS KURZEME” bijis darba devējs 49 darbiniekiem, kopumā iedzīvotāju ienākuma nodoklī samaksājot 710,95 tūkst. EUR, bet valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās – 254,00 tūkst. EUR. Armandam Drāzniekam (49%) un SIA “TOLMETS” (51%) piederošajam uzņēmumam šobrīd reģistrētas 11 aktīvas struktūrvienības, tostarp ofiss Ventspilī un desmit pieņemšanas punkti visā Kurzemes reģionā.

Kurzemi TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu sarakstā pārstāv 11 kompānijas, rāda Lursoft pētījuma dati, kas ir lielākais skaits starp reģioniem, neskaitot Rīgu un Pierīgu. Galvaspilsētu šajā topā pārstāv 53 uzņēmumi, bet Pierīgas reģionu – 14.

Otrs straujāk augošais uzņēmums Latvijā pērn bijis SIA “Santa Monica Networks” no Rīgas, savukārt augstajā trešajā pozīcijā ierindojies Latgales uzņēmums SIA “Silmalas mežs”. Rēzeknē reģistrētais zviedru kapitāla uzņēmums kopš 2020. gada kāpinājis savu apgrozījumu 32 reizes, pērn rādītājam sasniedzot 4,58 milj. EUR. Izpētot uzņēmuma iesniegto gada pārskatu, redzams, ka lielāko daļu no tā apgrozījuma 2022. gadā (3,94 milj. EUR) veidoja ieņēmumi no nekustamo īpašumu pārdošanas. Uzņēmuma peļņa pēc nodokļu nomaksas veidojusi 191,94 tūkst. EUR.

Lursoft izpētījis, ka SIA “Silmalas mežs” kapitāldaļu turētājam Isnaudas Forest Holding AB Latvijā pieder daļas vēl trīs uzņēmumos – SIA “Austrumu mežs”, SIA “Ņukšu mežs” un SIA “Istalsnas mežs”.

Lai ierindotos starp TOP 100 straujāk augošajiem uzņēmumiem 2022. gadā, pēdējo trīs gadu periodā uzņēmumam bija jāuzrāda vismaz  434,44% apgrozījuma pieaugums. Tik strauji audzis saraksta 100. vietā esošā vairumtirgotāja SIA “VTB Snikeri” apgrozījums kopš 2020. gada. Ventspils novadā reģistrētais vietējā kapitāla uzņēmums pagājušajā gadā sasniedzis 2,82 milj. EUR apgrozījumu un 163,02 tūkst. EUR peļņu pēc nodokļu nomaksas. 2019. gadā dibinātā vairumtirgotāja preču sortimentā ietilpst pārtikas preces, mājsaimniecības un ZOO preces.

Pakāpeniski palielinās straujāk augošo uzņēmumu vidējai vecums

Lursoft izpētījis, ka pakāpeniski pieaug straujāk augošo uzņēmumu sarakstos iekļuvušo kompāniju vidējais vecums. Ja 2017. gadā TOP 100 uzņēmumu vidējais vecums bija 6 gadi, tad pēdējos gados tas bija pieaudzis līdz 7 gadiem, savukārt jaunākajā topā iekļuvušo uzņēmumu vidējais vecums sasniedz jau 8 gadus.

No visiem sarakstā iekļuvušajiem uzņēmumiem 8 ir reģistrēti vēl pirms 2000. gada, liecina Lursoft dati. Lielākā pieredze no tiem uzkrāta 1991. gadā reģistrētajam Daugavpils uzņēmumam SIA “SAVITRA”, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem pa autoceļiem.

Lursoft Multi atskaitē redzams, ka pēdējo desmit gadu periodā SIA “SAVITRA” apgrozījums lielākoties bijis robežās līdz 500 tūkst. EUR, bet straujš pieaugums sekojis pēdējos divos gados. Ja 2020. gadā kravu pārvadātājs apgrozīja 418,7 tūkst. EUR, tad 2021. gadā jau 2,17 milj. EUR, bet pērn 3,92 milj. EUR. Pēdējos divos gados arī ievērojami augusi uzņēmuma peļņa. Iesniegtajā SIA “SAVITRA” vadības ziņojumā lasāms, ka uzņēmums pērn veiksmīgi turpinājis attīstīties Eiropas Savienības tirgū, paplašinot autoparku un piesaistot jaunus klientus. Uzņēmums arī turpina aktīvi piesaistīt personālu, izmantojot cita Latvijas uzņēmuma sniegtos darbā iekārtošanas pakalpojumus, kas atvieglo SIA “SAVITRA” darba procesu un samazina izdevumus. Iepriekšminētās aktivitātes ļāvušas SIA “SAVITRA” ievērojami palielināt savu apgrozījumu.

Ceturtā daļa no visiem – tirgotāji

Ceturtā daļa no visiem TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu sarakstā iekļuvušajiem ir vairumtirgotāji un mazumtirgotāji, liecina Lursoft pētījuma dati. Šo uzņēmumu kopējais apgrozījums 2022. gadā sasniedzis 172,72 milj. EUR, kopš 2020. gada rādītājam augot par 739,44%. Straujāk augošie tirdzniecības uzņēmumi pērn ar darba vietu nodrošinājuši 261 darbinieku.

Tirdzniecības nozari pārstāv ne tikai saraksta līderis SIA “TOLMETS KURZEME”, bet arī otrajā pozīcijā esošais SIA “Santa Monica Networks”, kura kapitāldaļu turētājs ir SIA “Latvijas Mobilais Telefons”. Pagājušajā gadā datoru, to perifēro iekārtu un programmatūras vairumtirdzniecības nozarē strādājošais SIA “Santa Monica Networks” kāpinājis apgrozījumu līdz 13,94 milj. EUR, bet peļņu pēc nodokļiem līdz 2,36 milj. EUR. Lursoft pieejamā informācija atklāj, ka pērn uzņēmums arī uzvarējis 19 publisko iepirkumu konkursos.

Izpētot SIA “Santa Monica Networks” darbības vēsturi, redzams, ka 2017. gadā reģistrētajam uzņēmumam īpaši straujš apgrozījuma kāpums bijis 2021. gadā – ja 2020. gadā vairumtirgotājs apgrozīja vien 141,17 tūkst. EUR, tad nākamajā gadā tie bija jau 13,94 milj. EUR. 2021. gada oktobrī noslēgts darījums, kurā SIA “Latvijas Mobilais Telefons” iegādājās 100% SIA “Santa Monica Networks” daļas, līdz ar to uzņēmums kopā ar savu meitas uzņēmumu Lietuvā iekļāvās LMT uzņēmumu grupā.

No visām TOP 100 sarakstā pārstāvētajām nozarēm visstraujākais apgrozījuma pieaugums kopš 2020. gada bijis lauksaimniecībai, mežsaimniecībai un zivsaimniecībai, rāda Lursoft pētījuma dati. Divpadsmit šīs nozares uzņēmumi, kas ierindojušies TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu vidū, spējuši savu apgrozījumu kopš 2020. gada kāpināt par 867,86%. Pērn šo uzņēmumu kopējais apgrozījums sasniedza 62,16 milj. EUR, bet peļņa pēc nodokļiem – 7,36 milj. EUR. Lauksaimniecības nozares līderis apgrozījuma pieauguma ziņā ir jau iepriekšminētais Latgales uzņēmums SIA “Silmalas mežs”. Gluži tāpat kā šis Latgales uzņēmums, arī pārējie sarakstā iekļuvušie lauksaimniecības uzņēmumi saistīti ar mežsaimniecību un mežizstrādi.

Lai arī TOP 100 sarakstā pārstāvēta ar mazāku uzņēmumu skaitu nekā citas nozares, darbinieku skaita ziņā lielākā nozare starp straujāk augošajiem uzņēmumiem pagājušajā gadā bijusi profesionālo, zinātnisko un tehnisko pakalpojumu joma. Šī nozare TOP 100 sarakstā pārstāvēta ar 11 uzņēmumiem, tiem pērn ar darba vietām nodrošinot kopumā 324 darbiniekus. Lielāko daļu no šī skaita gan veido viens uzņēmums – SIA “Innovative Travel Solutons” –, kas TOP 100 sarakstā ierindojies augstajā 4. vietā. Iesniegtajā vadības ziņojumā norādīts, ka SIA “Innovative Travel Solutions” noslēgusi pakalpojumu sniegšanas līgumus ar Dyninno Group Limited grupas uzņēmumiem par atbalsta sniegšanu, risinot ar ceļojumiem saistītos jautājumus. Uzņēmums neiekasē naudu no nodrošinātiem klientiem, bet gan saņem atlīdzību par sniegtajiem pakalpojumiem atbilstoši līguma nosacījumiem. Lursoft dati rāda, ka uzņēmums reģistrēts vien 2019. gadā. Pirmajā nepilnajā finanšu gadā tas apgrozīja 40,24 tūkst. EUR, 2020. gadā palielināja apgrozījumu līdz 267,57 tūkst. EUR, bet 2021. gadā rādītājs sasniedza 1,95 milj. EUR. Straujš apgrozījuma kāpums reģistrēts tieši 2022. gadā, kad SIA “Innovative Travel Solutions” apgrozīja 8,55 milj. EUR. Uzņēmums pēc nodokļu nomaksas pagājušajā gadā guvis 493,93 tūkst. EUR peļņu. Iesniegtajā vadības ziņojumā teikts, ka šādu rezultātu uzņēmumam galvenokārt nodrošinājusi attīstība un paplašināšanās. Par straujo izaugsmi liecina arī SIA “Innovative Travel Solutions” straujais darbinieku skaita pieaugums. Lursoft apkopotie dati atklāj, ka 2020. gadā uzņēmums bija darba devējs 16 darbiniekiem, 2021. gadā jau 64, bet pērn nodarbināto skaits sasniedza 246.

TOP 100 straujāk augošo uzņēmumu nozaru finanšu rādītāji

NozareUzņēmumu skaitsApgrozījuma pieaugums pret 2020. gadu, %Kopējais apgrozījums 2022. gadā, milj. EURKopējā peļņa 2022. gadā, milj. EURKopējais darbinieku skaits
Lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība12867.8662.167.36116
Apstrādes rūpniecība7635.3015.652.83122
Būvniecība8696.5439.823.68165
Vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība; automobiļu un motociklu remonts25739.44172.7216.43261
Transports un uzglabāšana17812.5953.785.68155
Informācijas un komunikācijas pakalpojumi7533.5974.767.56281
Operācijas ar nekustamo īpašumu5696.9726.577.4952
Profesionālie, zinātniskie un tehniskie pakalpojumi11593.6882.3412.16324
Administratīvo un apkalpojošo dienestu darbība7772.56173.927.82190
Māksla, izklaide un atpūta1707.418.441.7111

Straujāk augošie reģionos

Kurzemes straujāk augošais uzņēmums pagājušajā gadā bijis SIA “TOLMETS KURZEME”, kas ar strauju apgrozījuma kāpumu izvirzījies priekšā citiem uzņēmumiem.  Latgales straujāk augošais uzņēmums SIA “Silmalas mežs” starp TOP 100 līderiem ierindojies 3. pozīcijā, savukārt Vidzemes straujāk augošais uzņēmums ir nekustamo īpašumu pārvaldītājs SIA “FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI”. Uzņēmums 2022. gadā strauji kāpinājis apgrozījumu , rādītājam sasniedzot 5,3 milj. EUR (2021. gadā – 267,78 tūkst. EUR), bet tā peļņa pēc nodokļiem aizvadītajā gadā bijusi 4,83 milj. EUR. Tas izdevies pateicoties ne tikai sekmīgai saimnieciskai darbībai, bet arī pabeidzot reorganizācijas ceļā pārņemto īpašumu apgūšanu. Lursoft izziņā redzams, ka 2021. gada septembrī veikta vērienīga reorganizācija, SIA “FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI” pievienojot daļas no piecām kapitālsabiedrībām – SIA “FIRMA MADARA 89”, SIA “LARS LIMITED”, SIA “HONEUS”, SIA “VEXILLIUM” un SIA “PARTEM”. Iesniegtajā vadības ziņojumā norādīts, ka SIA “FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI” attīstība virzīta uz jaunu īpašumu iegādi un jaunu objektu celtniecību vai atjaunošanu, lai tos varētu iznomāt. SIA “FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI” starp straujāk augošajiem Latvijas uzņēmumiem ierindojusies 7. pozīcijā.

Straujāk augošo uzņēmumu TOP 100 sarakstā Zemgale pārstāvēta vien ar 6 uzņēmumiem, no kuriem augstākā pozīcija ir Jēkabpils novada SIA “VAPD Solutions”, kas ar 530,84% apgrozījuma pieaugumu ierindojies topa 70. pozīcijā. Lursoft izpētījis, ka 2020. gada janvārī reģistrētajam SIA “VAPD Solutions” izdevies sekmīgi visus darbības gadus kāpināt gan apgrozījumu, gan peļņu. Pērn uzņēmuma apgrozījums sasniedza jau 947,85 tūkst. EUR, bet peļņa pēc nodokļiem – 394,05 tūkst. EUR. Lursoft izziņā apkopotā informācija atklāj, ka Zemgales straujāk augošais uzņēmums nodarbojas ar ražošanas iekārtu un ierīču uzstādīšanu.

Straujāk augošais uzņēmums Rīgā ir iepriekšminētais SIA “Santa Monica Networks”, savukārt Pierīgā  – SIA “MedLog”. Jūrmalā reģistrētā SIA “MedLog” vienīgais dalībnieks un patiesais labuma guvējs ir Krievijas valstspiederīgais Sergey Sutyagin. Iesniegtajā gada pārskatā norādīts, ka uzņēmums nodarbojas ar medicīnisko iekārtu un materiālu tirdzniecību Baltijā un Krievijā. “Medicīniskās iekārtas nav iekļautas sankciju sarakstos, tāpat regulāri tiek monitorēti pircēji un sadarbības partneri Krievijā, Kazahstānā, Uzbekistānā un Gruzijā,” norādījis SIA “MedLog”. Lursoft apkopotie dati liecina, ka 2022. gadā SIA “MedLog” apgrozījums sasniedza 4,12 milj. EUR, bet peļņa 936,18 tūkst. EUR. Kopš 2020. gada uzņēmuma apgrozījums audzis teju 20 reižu.

TOP 100 straujāk augošie uzņēmumi

Nr.p.k.UzņēmumsApgrozījuma pieaugums pret 2020. gadu, %Apgrozījums 2022. gadā, EURPeļņa 2022. gadā, EURRentabilitāte 2022. gadāDarbinieku skaits 2022. gadāReģions
1SIA “TOLMETS KURZEME”10627.9415740788159030310.1049Kurzeme
2Santa Monica Networks SIA9775.4313941243235704516.9130Rīga
3SILMALAS MEŽS SIA3124.1945810251919374.191Latgale
4SIA “Innovative Travel Solutions”3094.5085474684939265.78246Rīga
5SIA TheSoul Studio Latvia2351.5066823882718354.07118Rīga
6SIA “MG Trade”2075.431981795911671075.894Rīga
7“FIRMA MADARA 89 ĪPAŠUMI” SIA1880.695303959482625890.991Vidzeme
8SIA “MedLog”1848.40412231593617922.714Pierīga
9SIA “VIKONSO”1756.3831557732042526.473Rīga
10SIA “BASEHAUS”1737.84360736836432610.103Pierīga
11SIA “DIGI MEDIA”1474.9025034721658996.6315Rīga
12SIA “DP – timber”1415.817555838106114014.0412Latgale
13SIA IMK 3651372.836160063530377134.9315Rīga
14SIA E100 LV1346.0280054769639457120.4118Rīga
15SIA “SONA TRANS”1235.4844796412744936.132Latgale
16SIA “TŪBA S”1228.6366403092711554.084Rīga
17SIA “Aveluk Grupa”1193.94206962835440217.1285Rīga
18SIA “Charter”1162.86184804720229310.951Rīga
19“OTTO & LEO” SIA1128.1031426051817145.7814Pierīga
20PAKUM INDUSTRIAL SIA1102.3230404981646325.4166Rīga
21SIA Allimak1092.54209524921114410.085Rīga
22SIA “LIVO mežs”1049.27673624080123111.894Pierīga
23SIA “expresspost.delivery”1001.8761912955986619.6710Rīga
24SIA Alerio Nordic980.22105909657202476.8052Rīga
25SIA “Eksons Būve”942.6420130701277626.3514Rīga
26SIA “CELETUM”941.431974550174086988.175Kurzeme
27SIA “BETWEEN”938.7517093251318937.721Pierīga
28SIA “Mesh Energopārvaldība”929.0339972742009325.038Rīga
29SIA “BT power”925.35267904648477318.0919Vidzeme
30“Broks mežsaimnieks” SIA902.28242882524354410.0312Vidzeme
31SIA CFON892.91188639521311211.301Rīga
32SIA “Skandlink”888.9223810611106234.657Kurzeme
33SIA “FishTrans”885.34241407836026114.9210Kurzeme
34SIA “EVGRIDI”849.9315826961352348.544Rīga
35SIA “CARGO TRADE”841.9273105343948465.405Rīga
36SIA “EuroBalt”838.562450064120153549.043Rīga
37SIA “AUSTRUMU MEŽSAIMNIEKS”836.92222663525112011.285Latgale
38SIA “SAVITRA”835.1839157932032585.1920Latgale
39SIA “IMG Logistics”817.7071263253440774.8337Rīga
40SIA ražošanas komercfirma “TIONIS”794.042002487809544.0413Rīga
41YUKON SIA771.481359659626354.612Kurzeme
42SIA “LM Group Holding”769.392409090975164.056Pierīga
43SIA “ERGO LUKS”734.48129106031298724.2413Vidzeme
44SIA “Būvsēta”723.99168943662566337.032Pierīga
45SIA “Omniterra”715.1041298912346565.685Rīga
46SIA “CAPITAL SOLUTIONS”711.091970987115520358.611Rīga
47SIA “LAIMZ”707.418439672171390220.3111Rīga
48SIA “SKY Unlimited”706.0616232173299882203.291Vidzeme
49SIA “BALTIANA”704.1617062721694759.931Rīga
50SIA Silva Prim703.2551734424321618.356Vidzeme
51SIA “OS TECHNICS”702.363389188106402531.393Rīga
52SIA “RANLL”698.73310172136149211.6517Rīga
53SIA Swixx Biopharma680.3027124341173754.3322Rīga
54SIA “CWD”651.0973837454169195.654Rīga
55SIA “UniWork”649.42187317621899111.692Vidzeme
56SIA “ARGUS”633.87170913689827865.7513Rīga
57SIA “InCity Capital”621.38114268221179118.532Rīga
58SIA “Pro Vape”598.237628534964519018.4649Rīga
59SIA “DUPONT RIGA”596.8257960354493677.757Rīga
60SIA “AMF Trade”592.19162245623077814.221Rīga
61SIA “DARO un Co”590.86142584130543621.425Rīga
62SIA “BALTU MRS”588.38600435772775712.1210Kurzeme
63SIA “Vervo Auto”572.3314836401166557.867Rīga
64SIA “Mežsaimnieks EKO”568.70954194938689.841Rīga
65SIA “Technorent”560.4616911008779776046.1117Pierīga
66AFLEKS Baltic SIA549.41271685353970419.878Rīga
67SIA Falkors group533.6030688401650125.3811Pierīga
68SIA “Mesh Robotics”532.80137299139902529.066Rīga
69SIA “BALTU KOKS”531.4210741396195164518.1732Kurzeme
70SIA “VAPD Solutions”530.8494784539404941.5711Zemgale
71SIA “ACI Asia Cardiovascular Interventions”526.68276435851536718.641Pierīga
72SIA “SEKVOJAS I”520.91244498735974814.7116Rīga
73SIA “Graviti”517.401193637703195.893Rīga
74SIA “VIDI WOODS”511.528579629119717413.9523Zemgale
75SIA “Partners in Relocation Group”510.3499219247502647.887Rīga
76SIA “Partus T”508.55126502025884620.469Rīga
77SIA “VIVA SPORT”508.496155689347159197.6660Pierīga
78SIA “GLR”508.391116846990568.8717Kurzeme
79Jumis Pro, SIA506.43192736738519919.9918Rīga
80SIA “GVS AUTO”502.96168559661629436.5621Latgale
81SIA “Plieņa dzirnavas”498.2524233411874177.738Kurzeme
82SIA “SAULES GRAUDS”497.75112313416070714.318Rīga
83“Bindwise” SIA496.10135897386841863.903Rīga
84SIA STIM Industry495.8832646981645755.0415Kurzeme
85SIA “Millmix Agro”495.50592980171330312.036Vidzeme
86SIA “YM MEDIA EUROPE”492.505101786042053258.243Zemgale
87SIA “S-IST”478.3178298184652535.943Rīga
88SIA “FASTWAYS”475.66169501822617513.347Vidzeme
89SIA “Sparta Media”475.2438555431975855.129Rīga
90AS “Discover Car Hire”474.4750524972520884910.31120Rīga
91SIA “AB.LV”455.67172287068110039.531Latgale
92Truckmaster SIA455.2379657013462416.93Pierīga
93SIA “Built In”452.4129231811292704.4244Pierīga
94SIA “Midas Trade Group”450.5422418861094624.881Rīga
95SIA “Eko Modulis”446.70170670945172026.4713Zemgale
96“REA forest” SIA446.34781000696478.925Zemgale
97SIA “Cargo Mobile”445.00132532006688145.056Pierīga
98SIA “Selko īpašumi”440.195544314135314924.4122Zemgale
99SIA “Corporate Systems”437.6498804334424384.486Rīga
100SIA “VTB Snikeri”434.4428179601630245.7917Kurzeme

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*