Lursoft news

Lursoft paplašina analītisko pakalpojumu klāstu ar Analītiku par VID administrēto nodokļu parādiem nozarē

2023. gada 20. oktobris

Klientu, piegādātāju un tirgus izpētē, lai pieņemtu objektīvus lēmumus, svarīga ir uzticama un vispusīga informācija no dažādiem resursiem. Tieši tāpēc Lursoft lietotāji atzinīgi novērtē, ka izpētes un analīzes procesā nepieciešamā informācija pieejama vienuviet, tostarp plašs analītisko pakalpojumu piedāvājums, kas ļauj būtiski ietaupīt savus finanšu un laika resursus.

Izpētot uzņēmuma darbību, svarīgi analizēt ne tikai tā finanšu datus, izmaiņas statusā, bet arī salīdzināt tā darbības rezultātus ar citiem nozarē strādājošajiem uzņēmumiem, tostarp, veikt izpēti par nodokļu parādiem.

Turpinot paplašināt piedāvāto pakalpojumu klāstu, Lursoft piedāvā jaunumu – Analītiku par Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parādiem nozarē.

Pakalpojums ļauj pārskatāmā veidā salīdzināt nozares nodokļu parādu apjomu pa ceturkšņiem un gadiem, analizēt datus par parādnieku skaitu un to īpatsvaru pret kopējo nozarē reģistrēto uzņēmumu skaitu. Tāpat arī Lursoft lietotājiem jaunais pakalpojums nodrošina iespēju vienuviet pārlūkot visus attiecīgās nozares uzņēmumus ar nodokļu parādiem un iegūt informāciju, kā noteiktā laika periodā mainījusies vidējā nodokļu parāda summa un nodokļu apmaksas disciplīna. Plašākai datu analīzei lietotājiem tiek nodrošināta piekļuve arī katra nozares uzņēmuma nodokļu parādu vēsturei, sniedzot iespēju iegūt informāciju par nodokļu parādniekiem nozarē attiecīgajā periodā.

Informācija par nozares nodokļu parādiem būs noderīga gan analizējot savu konkurentu, piegādātāju un klientu darbību, gan izpētot potenciālā biznesa nozares perspektīvas un veicot pētniecisko izpēti par uzņēmumu/ nozaru darbības rezultātiem.

Jauno pakalpojumu īpaši novērtēs finanšu analītiķi un banku speciālisti, analizējot nozaru nodokļu nomaksas disciplīnu, kā arī studenti, žurnālisti, ekonomisti un politikas veidotāji, vērtējot nodokļu apmaksas tendences.

Analītikas pakalpojums aptver informāciju par VID administrētajiem nodokļu parādiem nozarēs par laika periodu no 2017. gada.

Kā piekļūt Analītikai par VID administrēto nodokļu parādiem nozarē?

  • NACE katalogā izvēlies interesējošo virsnozari vai apakšnozari un klikšķini uz “Nozares analītika”;
  • Uzņēmuma izziņās sadaļā “Finanses un nodokļi” klikšķini uz “Nodokļu (nodevu) parādi un analītika”, iegūstot informāciju par nozares, kurā strādā konkrētais uzņēmums, nodokļu parādiem

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*