Lursoft semināri

11.10. seminārs: Pretendentu izpēte un sankciju pārbaude publiskajos iepirkumos

2023. gada 2. oktobris

Jau desmit mēnešus ir spēkā izmaiņas Publisko iepirkumu jomu regulējošajos normatīvajos aktos, saskaņā ar kuriem ir veicama pretendentu izpēte, lai piemērotu izslēgšanas nosacījumus. Tāpat aktualitāti nav zaudējis jautājums, kā veikt pretendenta pārbaudi sankciju sarakstos. Ņemot vērā, ka gan Eiropas Savienības, gan OFAC sankciju sarakstos tiek iekļautas arvien jaunas personas, daudziem aktuāla ir arī sankciju risku uzraudzību jau noslēgto līgumu izpildes laikā.

Tāpēc šajā seminārā iepirkumu speciālistiem stāstīsim par potenciālo piegādātāju izpētes praktiskajiem soļiem, kā arī pārrunāsim  biežāk uzdotos jautājumus par tādām tēmām, kā izšķirošā ietekme, patiesie labuma guvēji, u.c. Tāpat arī uzzināsiet, kā ērtāk un ātrāk veikt uzņēmumu un ar to saistīto personu pārbaudi sankciju sarakstos un par automatizētu sankciju riska uzraudzības iespējām.

Semināra norise: 2023.gada 11. oktobrī no plkst 10.00 līdz 12.30 MS Teams platformā

Semināru vada: Līga Lūse-Zambare, SIA “Lursoft IT” Pārdošanas daļas vadītāja

Dalības maksa:

  • Dalības maksa 40,00 EUR + PVN.
  • Īpašais piedāvājums SIA “Lursoft IT” klientiem, kuriem sadarbības līgumā nav iekļauti bezmaksas semināri: dalības maksa 20,00 EUR + PVN.
  • Klientiem, kuriem ir noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Lursoft IT”, kas paredz semināru apmeklējumu, dalība seminārā bez maksas.

Piekļuve dalībai seminārā tiks nosūtīta dienu pirms semināra uz norādīto e-pasta adresi.

Pieteikšanās atvērta līdz š.g. 9. oktobrim.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*