Lursoft news

Paplašināts pieejamās informācijas apjoms izziņās par IUB publisko iepirkumu rezultātiem

2023. gada 28. septembris

Lursoft pastāvīgi attīsta savu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu iespēju uzņēmējiem vienuviet saņemt pēc iespējas plašāku informāciju, kas svarīga klientu izvērtēšanā un uzraudzības procesā, kā arī, lai veiksmīgāk analizētu tirgu un konkurentu darbību.

Tādēļ Lursoft paplašinājis pieejamo informācijas apjomu par Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publisko iepirkumu rezultātiem, sniedzot iespēju izziņā ne tikai uzzināt, kuros iepirkumu konkursos uzņēmums atzīts par piegādātāju, bet arī uzzināt, kuros publisko iepirkumu konkursos attiecīgais uzņēmums ir pasūtītājs.

Lursoft lietotāji vienkopus pārskatāmā veidā var redzēt:

  • Publikācijas datumu, kurā attiecīgais uzņēmums paziņots kā iepirkuma uzvarētājs;
  • Informāciju par pasūtītāju / piegādātāju vai piegādātājiem;
  • Datumu, kurā noslēgts līgums ar piegādātāju/ -iem, katra piegādātāja līgumcenu un kopējo iepirkuma līgumcenu;
  • Informāciju par iepirkuma priekšmetu.

Lietotāju ērtībai tiek nodrošināta iespēja arī atlasīt datus gan pēc publikācijas datuma un laika perioda, gan veida, kā arī meklēt pēc pasūtītāja/ piegādātāja nosaukuma vai reģistrācijas numura, līgumcenas vai interesējošajiem atslēgvārdiem.

Vēl viena svarīga aktualitāte IUB rezultātu paziņojumu izziņās ir dati no Līgumu reģistra, kuri, saskaņā ar grozījumiem Publisko iepirkumu likumā, tiek publiskoti par publiskajiem iepirkumiem no 2023.gada 1.janvāra. Pateicoties tiem tagad  ir iespēja iegūt vispusīgu informāciju gan par noslēgto līgumu, gan par tā daļām, lai labāk iepazītos ar iepirkumiem, kurus izsludinājis vai kuros uzvarējis interesējošais uzņēmums. Svarīgi, ka gadījumos, kad Līgumu reģistrā ir publicēti dati par līgumu, tā grozījumiem vai līguma izbeigšanu, informācija par to uzskatāmi tiek atspoguļota arī izziņā par IUB rezultātu paziņojumiem, lai izpētes procesā netiktu palaista garām neviena svarīga nianse. Šī informācija ir būtiska gan analizējot tirgu, gan konkurentu darbību, gan arī ir svarīga iepirkumu speciālistiem, vērtējot pretendentu atbilstību Publisko iepirkumu likuma prasībām.

Lai uzzinātu, kuros publisko iepirkumu konkursos uzņēmums ir pasūtītājs vai arī atzīts par uzvarētāju, Lursoft meklētājā atrodi interesējošo uzņēmumu un tā izziņas labās puses kolonā meklē sadaļu “Citi”, kur būs atrodama informācija par IUB (iepirkumu) rezultātu paziņojumiem.

Lai ekonomētu laiku un nepalaistu garām svarīgu informāciju, rekomendējam izmantot Lursoft Klientu Portfeļa monitoringu, kas informēs gadījumos, kad interesējošais uzņēmums atzīts par uzvarētāju kādā no publisko iepirkumu konkursiem.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.