Lursoft news

Lursoft lietotāji var ērti pārskatīt Lietuvā reģistrētos uzņēmumus, atlasot tos pēc nozarēm

2023. gada 6. septembris

Papildinot Nozaru NACE katalogu, Lursoft tajā tagad iekļāvis arī Lietuvas uzņēmumus, līdz ar to tagad ikvienam ir iespēja ērti pārskatīt interesējošās nozarēs strādājošos Latvijas, Igaunijas, Lielbritānijas un arī Lietuvas uzņēmumus.

Lai uzzinātu, kuri Lietuvas uzņēmumi strādā attiecīgajā nozarē, Lursoft Nozaru katalogā izvēlaties interesējošo nozari, pēc tam klikšķinot uz Lietuvas karoga ikonas. Rezultātos varēsiet pārlūkot visus Lietuvas uzņēmumus, kas reģistrēti attiecīgajā nozarē, papildus iespējams iegūt arī izvērstu uzņēmuma izziņu, kas iekļauj:

  • Pamatdatus (nosaukums, juridiskā forma, reģistrācijas datums un kods, statuss, adrese, pamatkapitāls u.c.);
  • Gada pārskatu sarakstu;
  • Finanšu datus;
  • Kartē atainotu uzņēmuma juridisko adresi.

Uz Nozaru NACE katalogu

Mūsdienās biznesam vairs nepastāv robežu, tāpēc aizvien vairāk uzņēmēju cenšas paplašināt savu noieta tirgu, izvēršot uzņēmējdarbību kaimiņvalstīs un meklējot klientus un sadarbības partnerus arī citviet. Izmantojot Lursoft esošo Nozaru katalogu, ikvienam ir iespēja ērti pārlūkot un atrast ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Lielbritānijas uzņēmumus, kas darbojas attiecīgās nozarēs un var būt jūsu potenciālie klienti vai sadarbības partneri, kā arī uzzināt, cik uzņēmumu attiecīgajā sfērā darbojas, lai iegūtu primāro informāciju par situāciju nozarē.

Lai plašāk analizētu potenciālo tirgu, Lursoft rekomendē izmantot datu atlases pakalpojumus, kas sniedz iespēju analizēt Baltijas tirgu, nodrošinot pārskatāmu, vispusīgu informāciju, kas atlasīta pēc jūsu izvirzītajiem parametriem, tostarp arī salīdzinot interesējošās nozares visās Baltijas valstīs. Tas ļaus objektīvi izpētīt esošo tirgu, plānot sava biznesa attīstību un piesaistīt jaunus klientus.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*