Lursoft news

Digitālās nedēļas laikā Lursoft aicina uz klātienes meistarklasi par klientu datu efektīvu pārvaldību

2023. gada 19. aprīlis

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Latvijas Digitālo prasmju partnerības partneriem no š.g. 24. aprīlim līdz 28. aprīlim organizēs Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Tās ietvaros ikvienam interesentam būs pieejams plašs klāsts dažādu aktivitāšu digitālo prasmju veicināšanai. Viens no šādiem pasākumiem ir arī “Gudrā Latvija – Brančs un meistarklases uzņēmējiem” š.g. 25. aprīlī, kura meistarklasēs un lekcijās uzņēmējiem būs iespēja iegūt vērtīgu pieredzi digitālo rīku un prasmju izmantošanai sava biznesa attīstībai.

“Gudrā Latvija – Brančs un meistarklases uzņēmējiem” ietvaros 25. aprīlī no plkst. 11.45 līdz 12.15 Lursoft aicina uz klātienes meistarklasi “Klientu datu efektīva pārvaldība biznesa paplašināšanai”.

Biznesa attīstības pamatā ir veiksmīga ilgtermiņa attiecību veidošana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste, tāpēc šajā meistarklasē runāsim par to, kā veikt esošo klientu portfeļa analīzi un kā tā var palīdzēt noteikt potenciālo klientu segmentus vai jaunas tirgus iespējas.   Lursoft Pārdošanas vadītāja Līga Lūse-Zambare dalīsies ar praktiskiem ieteikumiem, kādiem rādītājiem īpaši pievērst uzmanību, izvēloties jaunus sadarbības partnerus, un kam pievērst uzmanību turpinot sadarbību ar jau esošajiem, lai tie neradītu zaudējumus. 25. aprīļa meistarklasē runāsim arī par klientu uzraudzības procesu, tā nozīmību biznesa veiksmīgā attīstībā un iespējām tā automatizācijai.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc nekavējies ar reģistrāciju! Dalība pasākumā ir bez maksas!

REĢISTRĒTIES MEISTARKLASEI

Klātienes meistarklases notiks MINOX telpās, Gustava Zemgala gatvē 74 (ēka Teodors)

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*