Lursoft news

Iegūsti datus no Lursoft Notikumu kalendāra pārskatāmā XLSX formātā

2023. gada 5. janvāris

Lursoft Notikumu Kalendārs – tā ir iespēja vienkopus redzēt visus biznesam svarīgos notikumus, kas reģistrēti Komercreģistrā, Uzņēmumu, Biedrību un nodibinājumu, Politisko partiju, Maksātnespējas u.c. reģistros, vienlaikus arī iegūstot informāciju par iesniegtajiem gada pārskatiem, jaunākajiem ierakstiem sankciju sarakstos un izmaiņām Publisko personu un iestāžu sarakstā.

Lietotāju ērtībām Lursoft Notikumu Kalendārā tiek nodrošinātas arī plašas atlases iespējas, ļaujot iegūt nepieciešamo informāciju gan par notikumiem konkrētā dienā, gan ilgākā laika periodā, tāpat arī atlasot informāciju tikai no interesējošajiem reģistriem un pēc notikumu veidiem.

Papildinot Lursoft Notikumu kalendāra funkcionalitāti, tagad lietotājiem ir iespēja atlasītos notikumus ērti saņemt e-pastā, lejuplādējot  datni XLSX formātā un uzreiz iegūstot pārskatāmu datu bāzi, ko izmantot sava biznesa vai analītikas vajadzībām.

Lejuplādējot informāciju no Notikumu Kalendāra XLSX formātā, vari:

  • atlasīt savus potenciālos klientus, piemēram, jaunreģistrētos uzņēmumus noteiktā teritorijā/ adresē;
  • uzzināt, kuri uzņēmumi iesnieguši gada pārskatus;
  • pārraudzīt, vai kādam no klientiem ir reģistrēta maksātnespēja, uzsākts likvidācijas process vai apturēta saimnieciskā darbība, kā arī citi notikumi, kas norāda uz riskiem turpmākā sadarbībā;
  • veikt  pētījumus un analizēt izmaiņu dinamiku, piemēram, likvidēto uzņēmumu skaita izmaiņas konkrētā periodā u.tml.;
  • atlasīt datus par Publisko personu un iestāžu sarakstā reģistrētajām izmaiņām, kas sniedz iespēju uzzināt par izmaiņām valsts pārvaldes institūcijās, piemēram, amatpersonu maiņu, likvidāciju, nosaukuma maiņu u.tml.

30 dienas pēc Lursoft Notikumu Kalendāra sagatavotās XLSX datnes būs pieejamas tava Lursoft lietotāja profila sadaļā “Mani pieprasītie pakalpojumi”.

Notikumu kalendārā XLSX formātā ietvertā informācija ir strukturēta, ērti filtrējama pēc dažādiem parametriem un izmantojama kā pirmais solis izpētes veikšanā. Tomēr plašākai tirgus analīzei, konkurentu izpētei, kā arī potenciālo klientu datu bāzes izveidei Lursoft rekomendē izmantot Datu atlasi, kuru iespējams pielāgot jebkuras nozares uzņēmumu vajadzībām, ņemot vērā gan klientu loku, gan attīstības ieceres, darbības mērogu un citus nosacījumus. Pastāvīgai klientu uzraudzībai iesakām izmantot Klientu Portfeļa monitoringu, kas nodrošinās nepārtrauktu sekošanu līdzi izmaiņām klientu statusā.

Lai saņemtu atbildes uz sev interesējošajiem jautājumiem par Lursoft Notikumu kalendāru, kā arī datu atlases un klientu uzraudzības iespējām, aicinām sazināties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*