Lursoft news

Nekustamo īpašumu darījumu izziņās iekļauta informācija par īpašuma kadastrālo vērtību

2022. gada 13. decembris

Nekustamo īpašumu darījumu katalogā ērti pārskatāmā veidā Lursoft apkopo datus no Valsts zemes dienesta Nekustamā īpašuma tirgus datu bāzes, ļaujot lietotājiem sekot līdzi gan nekustamo īpašumu darījumu aktivitātei un to vērtībai, gan arī analizēt tendences un pārskatīt darījumu vēsturi.

Paplašinot Nekustamo īpašumu darījumu katalogu, tagad tajā iekļauta arī informācija par nekustamo īpašumu kadastrālo vērtību. Tas nodrošina iespēju vienkopus saņemt pēc iespējas plašāku informāciju, kas nepieciešama nekustamo īpašumu darījumu izpētei, cenu salīdzināšanai un prognožu veikšanai par darījuma nākotnes cenu.

Informāciju Nekustamo īpašumu darījumu katalogā var meklēt gan pēc konkrētas adreses, gan arī kadastra numura vai darījuma datuma, vienlaikus Lursoft nodrošina iespēju arī apskatīt informāciju ne tikai par konkrētā adresē reģistrētu nekustamo īpašumu, bet arī darījumiem interesējošā pilsētā/ novadā vai ielā.

Izmanto iespēju! Līdz 2023. gada 31. martam esošajiem Lursoft līgumu klientiem piekļuve nekustamo īpašumu darījumu izziņu informācijai – bez maksas!

Izziņā par nekustamā īpašuma darījumu ietverta plaša informācija par atbilstošo darījuma veidu, kas svarīga tā analīzei:

  • Darījuma pamatdati (adrese, darījuma datums, darījuma summa, kopplatība, nekustamā īpašuma lietošanas mērķa informācija u.c.);
  • Papildu dati par darījumu (piemēram, zemes daļas, būves lietošana veids, ārsienu materiāls, fiziskais nolietojums, pārdotās zemes platība, vienību skaits u.c.);
  • Aktuālā kadastrālā vērtība (kadastra apzīmējums, novērtējums, novērtējuma noteikšanas datums u.c.).

Nekustamo īpašumu darījumu katalogā Lursoft nodrošina iespēju ne tikai izziņu ar visaptverošu informāciju par darījumu, bet arī uzzināt par citiem adresē reģistrētajiem darījumiem, kā arī iegūt papildu datus no Zemesgrāmatas, Kadastra un apskatīt arī citus darījumus, kuriem reģistrēts tāds pats nekustamā īpašuma lietošanas mērķis vai būves lietošanas veids.

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU DARĪJUMU KATALOGS

Katalogā iekļauta informācija par nekustamā īpašuma tirgus darījumiem, sākot no 2012.gada.

Nekustamā īpašuma lietošanas mērķu klasifikācijas katalogs

Būvju klasifikācijas katalogs

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*