Blog

Seko līdzi iesniegtajiem gada pārskatiem ar Gada pārskatu monitoringu!

2022. gada 30. marts

Gada pārskatu iesniegšanas aktivitāte aug ar katru dienu, tāpēc Lursoft vērš uzmanību, ka ērtākais veids, kā sekot līdzi tam, vai gada pārskatus iesnieguši tavi klienti, piegādātāji un arī konkurenti, ir Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitorings.

Izmantojot monitoringa priekšrocības, tev nebūs vairs velti jātērē savs laiks un resursi, lai ik dienu pārbaudītu, vai interesējošie uzņēmumi jau ir iesnieguši jaunākos gada pārskatus.

Aizvadītajā nedēļā iesniegti 3,5 tūkstoši pārskatu par 2021.gadu, kas ir jau par teju trešdaļu vairāk nekā nedēļu iepriekš.

Piesakoties monitoringam, svarīgākā informācija tev vairs nepaslīdēs garām nepamanīta, jo tad, ja kāds no taviem partneriem vai konkurentiem iesniegs jaunu gada pārskatu, Klientu Portfelis Tev ikreiz informēs e-pastā, un nepieciešamības gadījumā ar gada pārskatu informāciju varēsi iepazīties Lursoft datu bāzē.

Lursoft dati rāda, ka patlaban datu bāzē reģistrēti teju 17 tūkstoši gada pārskatu par 2021.gadu, savukārt par 2020.gadu – 108,3 tūkstoši pārskatu. Tas liecina, ka aktīvākais pārskatu iesniegšanas periods vēl ir tikai priekšā, tāpēc, lai nepalaistu garām sev svarīgāko informāciju, ir īstais brīdis, lai pieteiktos Klientu Portfeļa Gada pārskatu monitoringam.

Par Klientu Portfeļa monitoringa iespējām uzzini, sazinoties ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai arī rakstot uz info@lursoft.lv.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*