Lursoft news

Lursoft izziņās tagad pieejama arī informācija par VID pieņemtajiem lēmumiem

2021. gada 7. decembris

Lai Lursoft klientiem vienkopus nodrošinātu pēc iespējas plašāku informāciju, kas ļautu vispusīgāk izvērtēt gan esošos, gan arī nākamos klientus un piegādātājus, Lursoft izziņās tagad pieejama arī informācija par VID pieņemtajiem lēmumiem.

Tas nozīmē, ka, izvērtējot interesējošā uzņēmuma aktuālos un arī vēsturiskos datus, jums tagad ir iespēja iepazīties arī ar informāciju par VID pieņemtajiem lēmumiem attiecībā uz konkrēto uzņēmumu, tostarp:

  • Par uzņēmumam veikto nodokļu revīziju (auditu) rezultātiem;
  • Par datu atbilstības pārbaudes rezultātiem;
  • Par VID lēmumiem, ar kuriem precizēts nodokļu apmērs;
  • Par lēmumiem, ar kuriem konstatēts muitas maksājumu parāds;
  • Par lēmumiem, ar kuriem atteikta pārmaksātā pievienotās vērtības nodokļa atmaksa.

Iepazīstoties ar informāciju par VID pieņemtajiem lēmumiem, kas attiecināmi uz jūsu esošo vai arī potenciālo klientu, Lursoft izziņā varēsiet iegūt gan plašāku pārskatu par pārkāpuma būtību, piemēroto atbildību, sodu, uzrēķinu, gan arī lēmuma statusu un tā spēkā stāšanās datumu. Jānorāda, ka Lursoft izziņās publicēta informācija par VID lēmumiem, kas pieņemti pēc 2021.gada 5.augusta.

Kopš 2021.gada 5.augusta VID publiskojis lēmumus par nepilniem 400 uzņēmumu pārkāpumiem. Vairāk nekā pusē gadījumu atteikta pārmaksātā PVN atmaksa.

Informācija par VID pieņemtajiem lēmumiem ir papildu resurss, kuru svarīgi ņemt vērā, analizējot savu klientu, piegādātāju vai arī uzņēmumu, ar kuru esat iecerējis slēgt līgumu. Šāda informācija ļauj noskaidrot gan VID konstatētās nepilnības uzņēmuma darbībā, gan arī tam piemērotos sodus. Tieši konstatēto pārkāpumu skaits, apmērs un pārkāpumu būtība var būt vēl viens signāls, kas ziņo ne tikai par uzņēmuma godprātību pret valsti, bet  arī saviem klientiem un piegādātājiem. 

Kā iepazīties ar informāciju par VID lēmumiem, kas attiecināmi uz konkrēto uzņēmumu?

Lursoft 30 gadu darbības pieredze ļāvusi kļūt par atbalstu uzņēmumiem svarīgu biznesa lēmumu pieņemšanā, jo nodrošina vienuviet visu svarīgāko un aktuālāko informāciju, kas tiem nepieciešama ne tikai klientu izvērtēšanas procesā, bet arī turpmākajā darbā ar klientiem, lai varētu veikt to pilnvērtīgu uzraudzību.

Lai uzzinātu, kā Lursoft risinājumi var palīdzēt uzlabot jūsu uzņēmuma procesus un mazināt riskus, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300.

IZZIŅAS PARAUGS

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*