Lursoft news

Plāno 2022.gadu gudri, lai vēlāk nebūtu jāpaļaujas tikai uz veiksmi!

2021. gada 24. novembris

Kamēr lielai daļai gada izskaņa saistās tikai ar svētkiem un Ziemassvētku dāvanu gādāšanu, uzņēmumu īpašniekiem, grāmatvežiem, finansistiem un vadītājiem šis ir karstākais plānošanas laiks. Kāds bija 2021.gads tavam uzņēmumam, kāds būs 2022?

Šis gads vairumam uzņēmumu bija gluži kā brauciens amerikāņu kalniņos, kad kāpumi mijas ar stāviem braucieniem lejā no kalna, un vajadzīgs gan plašs redzējums, gan arī drosme pieņemt lēmumus. Tagad, plānojot nākamo gadu, ir īstais laiks noslēgt rēķinus ar aizejošo gadu, lai saprastu, cik lielu tirgus daļu ieņem tavs uzņēmums, un pieņemtu uz reāliem datiem, nevis emocijām balstītus lēmumus par to, kā virzīties uz priekšu 2022.gadā.

Lai plānotu biznesa attīstību 2022.gadā, ir svarīgi zināt:

  • Cik lielu tirgus daļu aizņem mans bizness no kopējās nozares?
  • Kā mainījušās konkurentu tirgus daļas?
  • Kuri ir mani lielākie konkurenti?
  • Kā mainījusies konkurentu finanšu situācija?
  • Kādi jauni spēlētāji pievienojušies tirgum?
  • Kāda ir mana klientu portfeļa struktūra?
  • Kur atrast jaunus klientus?

Atbildes uz šiem jautājumiem var censties meklēt dažādos resursos, tomēr tas negarantē augstu precizitāti, bet, kā zināms, lai plāns patiešām kalpotu kā karte nākamā gada attīstības ceļam, nevis būtu tikai papīrs, kas pacieš visu, ir svarīgi, lai dati būtu precīzi, aktuāli un uzticami. Ne mazāk svarīgs aspekts, ko novērtēs ikviens ar biznesu saistītais, ir lai datu apkopošana neaizņemtu daudz resursu. Lai izpētei un plānošanai nepieciešamie dati būtu pieejami ātri, strukturētā formā un viegli pārskatāmi. Kā neapjukt informācijas gūzmā un plānot gudri?

Precīzu, uzticamu informāciju, kas ļauj veikt plašu datu analīzi par sava biznesa tirgus daļu, izpētīt konkurentu darbību un atrastu jaunus klientus, nodrošina Datu atlase.

Izmantojot Datu atlasi sava biznesa plānošanai, ieekonomēsi laiku, iegūsi aktuālus un kvalitatīvus datus, kas sagatavoti individuāli tieši tava biznesa vajadzībām. Bonusā saņemsi arī Lursoft speciālistu konsultācijas un ieteikumus sekmīgākai datu bāzes izveidei tavām vajadzībām.

UZZINĀT VAIRĀK PAR DATU ATLASES IESPĒJĀM

Datu atlases iespējas ir plašas un pielāgojamas ikvienas nozares uzņēmumam, neatkarīgi no tā darbības mēroga, esošā klientu loka, attīstības plāniem un citām prasībām.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Datu atlases iespējām un to, kā tā var palīdzēt plānot tava biznesa budžetu 2022.gadam, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī Lursoft Klientu apkalpošanas centru, rakstot uz info@lursoft.lv vai zvanot 67844300.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*