Lursoft news

Aicinām piedalīties pētījumā “Korporatīvās pārvaldības principu ieviešana uzņēmumos Latvijā”

2021. gada 27. maijs

Korporatīvās pārvaldības principu ieviešana ilgtspējīgi domājošā uzņēmumā rada bagātu izaugsmes un mērķu sasniegšanas potenciālu. Tādēļ BDO Latvia kopā ar sadarbības partneriem Lursoft un Latvijas Eksportētāju asociāciju “The Red Jackets” ir nolēmuši veidot pētījumu par šo tēmu, kliedējot uzskatu, ka labas korporatīvās pārvaldības prakse uzņēmumam rada nevajadzīgu nastu.

Aptauja tiek veikta, lai noskaidrotu korporatīvās pārvaldes principu izpratnes un ieviešanas līmeni uzņēmumos Latvijā. Aptaujā iegūtie dati tiks anonimizēti un izmantoti tikai statistikas un pētījuma veikšanai.

APTAUJA PIEEJAMA ŠEIT

Par efektīvas korporatīvās pārvaldības nozīmi aizvadīto gadu laikā runāts arvien biežāk, to apliecina gan Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) apstiprinātie “G20/OECD Korporatīvās pārvaldības principi”, gan Korporatīvās pārvaldības konsultatīvās padomes pērngad izstrādātais “Korporatīvās pārvaldības kodekss”.

Mums ir svarīgs Latvijas uzņēmumu viedoklis, lai veiksmīgi noteiktu un veicinātu Latvijas ekonomikas izaugsmi un labās korporatīvas pārvaldības principu ieviešanu, kas stimulētu ekonomisko potenciālu praksē.Aptauja ir anonīma. Aptaujas jautājumi būs pieejami līdz 25. jūnijam.

Aptauja ir anonīma. Aptaujas jautājumi būs pieejami līdz 25. jūnijam. Provizoriskais aptaujas aizpildīšanas laiks 7 minūtes.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*