Lursoft news

Tagad informāciju par jaunreģistrētajiem uzņēmumiem saņem reizi stundā

2020. gada 20. oktobris

Klientu Portfeļa monitorings paplašinājis Jaunreģistrēto uzņēmumu un Teritorijā jaunreģistrēto uzņēmumu monitoringu informācijas saņemšanas biežumu, piedāvājot iespēju ziņas par jaunreģistrētajiem uzņēmumiem saņemt arī reizi stundā.

Iespēju Online režīmā sekot līdzi jaunākajiem reģistrētajiem uzņēmumiem novērtēs pakalpojumu sniedzēji, kā arī tirgotāji, kuriem ir svarīgi pirmajiem uzzināt par jaunajiem potenciālajiem klientiem, lai ar piedāvājuma sagatavošanu un nosūtīšanu apsteigtu savus konkurentus.

Latvijā ik dienu tiek reģistrēti vairāki desmiti jaunu uzņēmumu, un šī gada pirmajos deviņos mēnešos jauno uzņēmumu skaits pārsniedzis 6,7 tūkstošus komersantus. Lai to vidū atrastu, piemēram, konkrētā teritorijā reģistrētus uzņēmumus, kas varētu būt Tavi nākamie klienti, nepieciešams liels laika patēriņš, tāpēc laba alternatīva ir Klientu Portfeļa monitorings. Tas ļauj piefiksēt visus Latvijā vai arī konkrētā teritorijā reģistrētos jaunos uzņēmumus, kā arī citas svarīgas izmaiņas uzņēmumu datos, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti un sekmīgāk aptverot savu potenciālo klientu loku.

Klientu Portfelis ir mūsdienīgs risinājums, kas ļauj sekot līdzi izmaiņām savu klientu, partneru, piegādātāju un arī konkurentu datos pēc vairāk nekā 150 dažādiem monitoringu notikumu veidiem. Monitoringu notikumu klāstā pieejams gan reģistrācijas datu izmaiņu, gan PVN reģistra, gada pārskatu, saimnieciskās darbības apturēšanas, maksātnespējas, uzņēmumu akcīzes preču licenču u.c. monitoringu veidi.

Ja arī Tavam biznesam ir svarīgi tiešsaistē sekot līdzi jaunreģistrētajiem uzņēmumiem nevis saņemt to tikai reizi diennaktī kā līdz šim, sazinies ar savu Lursoft klientu konsultantu vai arī raksti uz info@lursoft.lv

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*