Lursoft news

Lursoft Klientu Portfeļa plašajam monitoringu klāstam nācis klāt jaunums – Struktūrvienību monitorings

2020. gada 10. septembris

Jaunais Struktūrvienību monitorings ir vēl viens veids, kā apzināt savu esošo un potenciālo klientu darbības vērienu un attīstību, jo monitorings informē ne tikai par gadījumiem, kad uzņēmums reģistrējis jaunu struktūrvienību, bet arī par situācijām, kad kāda no struktūrvienībām ir izslēgta.

Jaunas struktūrvienības reģistrēšana var liecināt par klienta sekmīgu attīstību un paplašināšanos, kas, savukārt, palielinās arī pieprasījumu pēc jūsu sniegtajiem pakalpojumiem un tirgotajām precēm. Savukārt gadījumā, ja klients likvidējis kādu no struktūrvienībām, tas var būt kā viens no signāliem, lai klientam un tā turpmākajai darbībai pievērstu pastiprinātu uzmanību.

Jānorāda, ka šobrīd kopskaitā 94077 struktūrvienības reģistrētas 53303 uzņēmumiem. Nodokļu maksātājiem ir pienākums 10 dienu laikā no lēmuma pieņemšanas par struktūrvienības izveidošanu to reģistrēt Valsts ieņēmumu dienesta Elektroniskās deklarēšanās sistēmā. Tostarp jāreģistrē arī interneta vietnes, kurās notiek saimnieciskā darbība.

Lursoft Klientu Portfeļa monitorings sniedz iespēju sekot līdzi svarīgākajām izmaiņām savu klientu un sadarbības partneru datos, nodrošinot iespēju savlaicīgi reaģēt uz izmaiņām. Tostarp Klientu Portfeļa monitoringu klāstā pieejami gan Uzņēmumu reģistra, Maksātnespējas, Komercķīlu monitoringi, tāpat arī PVN reģistra, Uzņēmumu akcīzes preču licenču, Patiesā labuma guvēju, Sankciju, publisko iepirkumu rezultātu u.c. monitoringu veidi.

Lai uzzinātu, kā sākt lietot Struktūrvienību monitoringu vai arī izmantot citus Klientu Portfeļa pakalpojumus, aicinām sazināties ar savu klientu konsultantu vai arī rakstot uz info@lursoft.lv


Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*