Lursoft news

Laikrakstu bibliotēkā News.lv tagad pieejamas arī interneta žurnālu iFinanses un iBizness publikācijas

2020. gada 29. jūnijs

Lursoft Laikrakstu bibliotēkas saturs kļuvis vēl apjomīgāks un daudzpusīgāks, jo News.lv tagad pieejamas arī uzņēmējdarbības vides jautājumiem veltīto interneta žurnālu “iFinanses” un “iBizness” publikācijas.

“iFinanses” ir pirmais un lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Savukārt interneta žurnāls “iBizness” ir atbalsts un padomdevējs uzņēmējiem un vadītājiem, piedāvājot gan intervijas ar pieredzējušiem uzņēmumiem un pieredzes stāstus, gan Latvijas labāko ekspertu skaidrojumus par vadītājiem svarīgiem jautājumiem vadības, mārketinga, personāla, tehnoloģiju un finanšu jomā.

News.lv lasītājiem pieejams arī Izdevniecības “iŽurnāli” interneta žurnāls par tiesību aktu praktisko pielietošanu “iTiesības”.

News.lv bibliotēkā pieejami vairāk nekā 100 dažādi izdevumi, tostarp gan centrālās un reģionālās avīzes, arī specializētā literatūra un vēsturiski laikraksti. Kopumā News.lv lietotājiem pieejami vairāk nekā 6,8 miljoni rakstu par vairāk nekā 25 gadu ilgu periodu. Laikrakstu arhīvs ik dienu tiek papildināts ar vairākiem simtiem jaunu publikāciju, kā arī pastāvīgi, uzklausot savu lasītāju vajadzības, News.lv tiek paplašināts ar jauniem izdevumiem.

Lai varētu ērtāk sekot līdzi sev interesējošajām tēmām un ziņām, par kurām vēsta gan avīzes, gan žurnāli un arī News.lv bibliotēkā iekļautie portāli, aicinām izmantot News.lv Aģentu, kurš vienmēr ar e-pasta starpniecību informēs par jaunākajiem rakstiem.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*