Lursoft news

Lursoft izziņās tagad iespējams uzzināt uzņēmumu darbības nozaru izmaiņu vēsturi

2020. gada 18. jūnijs

Klientu izpētes procesā noderīga ir ikviena informācija, kas ļauj gūt visaptverošāku skatījumu par uzņēmuma līdzšinējo darbību un attīstību, tāpēc Lursoft saviem klientiem piedāvā jaunumu – iespēju vienkopus pārlūkot, kā uzņēmuma darbības laikā mainītas tā darbības nozares. Uzņēmumu darbības nozaru izmaiņu vēsture pieejama par laika periodu no 2008.gada un tajā apkopoti dati no Valsts ieņēmumu dienesta un Centrālās statistikas pārvaldes.

Uzņēmējdarbības vide ir dinamiska, tāpēc, lai dzīvotu ar to vienā solī, nepieciešama pastāvīga pielāgošanās un prasme saskatīt jaunas iespējas un tās izmantot. Tas, savukārt, nozīmē, ka uzņēmējiem jāprot nepieciešamības gadījumā pārorientēt savu darbību, un vajadzības gaidījumā arī mainīt līdzšinējo darbības jomu.

Kā rāda Lursoft apkopotie dati, no šobrīd reģistrētajiem uzņēmumiem,  vismaz reizi savas pastāvēšanas laikā darbības nozari mainījuši nepilni 8 tūkstoši uzņēmumu.

Vienlaikus gan bieža nozaru maiņa var būt signāls tam, ka nepieciešama papildu izpēte, lai pārliecinātos, ka uzņēmums ir drošs un uzticams sadarbības partneris. Jo īpaši svarīgi darbības nozares izmaiņas ir analizēt saistībā ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanas prasību izpildi, kas nosaka, ka, veicot klienta izpēti, ir jāvērtē arī klienta vēsturiskās nozares pat vairāku gadu periodā. Tādēļ pakalpojumā uzskatāmi redzams periods, kurā uzņēmumam attiecīgā nozare iepriekš bijusi reģistrēta.

Lai veiktu visaptverošu klientu izpēti, Lursoft izziņā pieejams plašs informācijas klāsts un arī analītiskie pakalpojumi, kas ļauj gūt pilnīgu priekštatu par uzņēmuma darbības rezultātiem un tā īpašnieku, patieso labumu guvēju saistībām ar citiem uzņēmumiem un organizācijām.

Darbības nozaru izmaiņu vēsture skatāma Lursoft izziņas sadaļā “Papildu dati”, klikšķinot uz saites “Darbības veidu izmaiņu vēsture”.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*