Lursoft news

Monitoringu risinājumi, kas palīdzēs sekot līdzi izmaiņām savu klientu darbībā

2020. gada 30. marts

Neskaidras ekonomiskās situācijas laikā papildu piesardzība biznesā ir ļoti svarīga, tāpēc Lursoft apkopojis vairākus risinājumus, ar kuru palīdzību ikviens var ērti sekot līdzi izmaiņām savu klientu datos, tādējādi savlaicīgi uzzinot par iespējamiem riskiem.

Uzraugot savus klientus, jūs varat nodrošināties pret situācijām, kad laicīgi nepamanītu izmaiņu dēļ klientu statusā varat apdraudēt sava uzņēmuma reputāciju, zaudēt finanšu līdzekļus vai pat apgrūtināt uzņēmuma tālāko darbu.

Izmantojot šim nolūkam Klientu Portfeļa monitoringu, varat būt pārliecināts, ka tiksiet informēts par visām aktualitātēm, lai nepalaistu garām būtiskāko un varētu operatīvi pieņemt biznesa lēmumus.

Ar nodokļu parādu monitoringa starpniecību tiksiet informēts, ja kādam no klientiem tiks reģistrēts nodokļu parāds, kas pārsniedz 150 eiro, kā arī tad, ja parāds tiks dzēsts.

Kavēto maksājumu datu bāzes monitorings ziņos par gadījumiem, kad Lursoft datu bāzē kādam no jūsu klientiem tiks reģistrēts un publicēts parāds, tā ļaujot saņemt signālus par klientu norēķinu disciplīnas problēmām un savlaicīgi pārskatīt līdzšinējos sadarbības nosacījumus.

Ik darba dienu saimnieciskā darbība tiek apturēta vairākiem desmitiem uzņēmumu. Lai būtu drošs, ka to vidū nav arī kāds no jūsu klientiem, izmantojiet saimnieciskās darbības apturēšanas monitoringu. Tas ziņos par klienta saimnieciskās darbības apturēšanu tiklīdz VID vai Uzņēmumu reģistrs būs publicējis informāciju par šādu pieņemto lēmumu.

Š.g. 21.martā izsludinātais likuma “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību” 17.pants noteic, ka līdz 2020.gada 1.septembrim kreditoriem aizliegts iesniegt juridiskās personas maksātnespējas procesa pieteikumu, ja pastāv kāda no Maksātnespējas likuma 57.panta pirmās daļas 1.-4. punktā minētajām juridiskās personas maksātnespējas procesa pazīmēm. Tiesa, tas neliedz pašam uzņēmumam iniciēt savu maksātnespējas procesa ierosināšanu, ja tas vairs nespēj izpildīt savas saistības. Šajās situācijās lietderīgi izmantot Klientu Portfeļa Maksātnespējas monitoringu, kas informēs par klientiem reģistrētajiem maksātnespējas notikumiem. Piemēram, maksātnespējas procesa pasludināšanu, izsolēm, kreditoru sapulcēm u.c. saistītajiem notikumiem.

Lai nepalaistu garām situācijas, kad kādam no klientiem reģistrēti apgrūtinājumi, izmantojiet Nodrošinājumu monitoringu. Pagājušā gada laikā vien reģistrēti 13,44 tūkstoši jaunu nodrošinājumu 10,9 tūkstošiem uzņēmumu. Lai gan pēdējos gados reģistrēto nodrošinājumu skaits sarucis, jo, piemēram, 2015.gadā reģistrēti 18,7 tūkstoši liegumu, paredzams, ka šogad to skaits tomēr atkal varētu palielināties, tāpēc monitorings ļaus sekot līdzi aktuālākajai informācijai – gan reģistrētajiem, gan arī atceltajiem nodrošinājumiem.

Akcīzes preču licenču monitorings ļauj ērti sekot līdzi ne tikai jaunu licenču reģistrēšanai, bet arī anulēšanai un apturēšanai, kas var būt signāls tam, ka uzņēmums ir paredzējis slēgt kādu no savām tirdzniecības vietām un sašaurināt savu līdzšinējo darbību.

Monitorings “Valsts atbalsts dīkstāvē esošo uzņēmumu darbiniekiem” ziņos, ja kāda no klientu sarakstā esošo uzņēmumu darbiniekiem VID piešķīris dīkstāves pabalstu. Šī informācija var lieti noderēt, izvērtējot esošā vai arī potenciālā sadarbības partnera esošo biznesa situāciju un iespējamos attīstības scenārijus, jo uzņēmējs krīzes situācijā pieņēmis lēmumu nevis atbrīvot no darba savus esošos darbiniekus, bet gan meklēt citus risinājumus, kas ļaus tam efektīvāk atsākt darbību tiklīdz tas būs iespējams, nodarbinot līdzšinējos pieredzējušos darbiniekus.

Lai uzzinātu, kā savam uzņēmumam pieslēgt monitoringa pakalpojumus un kādus vēl risinājumus var izmantot jūsu uzņēmums, lai pasargātu šajā laikā savu darbību, aicinām sazināties ar savu Lursoft Klientu konsultantu vai arī Klientu apkalpošanas daļu, zvanot pa tālruni 67844300 vai rakstot uz info@lursoft.lv

 

Piesakies Klientu Portfeļa bezmaksas izmēģinājumam ŠEIT

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*