Lursoft news

Lursoft izziņās tagad iekļauti arī IUB rezultātu paziņojumi

2019. gada 14. novembris

Lursoft izziņas papildinātas ar jaunumu – Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) publisko iepirkumu rezultātu paziņojumiem.

Tas nozīmē, ka, līdztekus jau izziņās esošajiem datiem, tagad ir pieejama vēl papildus informācija, kas ļauj pilnīgāk un plašāk izvērtēt savu esošo vai potenciālo klientu, iepazīties ar tā līdzšinējo darbību.

Lai iegūtu informāciju par iepirkumiem, kuros uzvarējis uzņēmums, atrodiet interesējošo uzņēmumu un tā izziņas sadaļā “Citi”, klikšķiniet uz “IUB rezultātu paziņojumi”.

Šajā sadaļā atradīsiet informāciju par visiem IUB izsludinātajiem konkursiem, kuros uzvarējis attiecīgais uzņēmums*, tostarp:

  • Datumu, kurā reģistrēta publikācija par iepirkuma rezultātiem;
  • Pasūtītāju;
  • Iepirkuma līgumcenu;
  • Iepirkuma priekšmetu.

Plašāka pieejamā informācija par sadarbības partneri nozīmē arī plašākas izpētes iespējas, lai pieņemtu visprecīzāko un pamatotāko lēmumu par turpmāko sadarbību. Tas iespējams pateicoties Lursoft nodrošinātajam plašajam informācijas un pakalpojumu klāstam, kas ļauj izvērtēt klienta līdzšinējo darbību, saistības, izaugsmi un sekot līdzi izmaiņām tā statusā.

Šī iemesla dēļ, balstoties uz sarunām ar uzņēmējiem un to nepieciešamībām, Lursoft pastāvīgi papildina pieejamo pakalpojumu klāstu, kā arī pilnveido esošos pakalpojumus, paplašinot tos ar jauniem informācijas avotiem. Tādējādi tiek nodrošināta iespēja vienuviet saņemt visu nepieciešamo informāciju, kas vajadzīga pilnvērtīgam klientu izpētes procesam.

 

*Dati pieejami no 02.01.2017.

Autors

Lursoft

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

*

Ikvienam Lursoft bloga lietotājam ir saistoša Lursoft privātuma politika
Lursoft blogā publicētie pētījumi tiek sagatavoti, lai sniegtu sabiedrībai būtisku informāciju par uzņēmējdarbības, tai skaitā nozares, reģiona attīstības utml. tendencēm. Pētījumu mērķis ir publiskot informāciju, kas skar sabiedrības intereses. Pētījumos tiek norādīts tajos izmantoto datu avots.